lamode > URODA > WŁOSY > KOLEKCJA VOODOO – TRENDY WE FRYZURACH NA JESIEŃ ZIMĘ 2013/2014, OD MARKI ARTÈGO
Lamode.info

KOLEKCJA VOODOO – TRENDY WE FRYZURACH NA JESIEŃ ZIMĘ 2013/2014, OD MARKI ARTÈGO

KOLEKCJA VOODOO – TRENDY WE FRYZURACH NA JESIEŃ ZIMĘ 2013/2014, OD MARKI ARTÈGO

Dodane przez Redakcja
23 Listopad '13

Od pradawnych czasów oddawano kult różnym bogom i bóstwom. W tym celu dokonywano rozmaitych obrzędów. Jednym z nich był wywodzący się z Afryki - rytuał opętania. Tym razem, jednak nie musimy obawiać się nieprzyjaznych duchów, gniewnych bożków, klątw czy nikczemnych czarów.


Voodoo to nazwa nowej kolekcji fryzur przenoszących nas w świat bogów, mitów i pradawnych wierzeń. Styliści marki artègo - Krzysztof Pajor i Marcin Machnicki zainspirowani kultem afrykańskich ludów, przygotowali propozycje, które odzwierciedlają cztery, różne oblicza bogiń.


Oszun, Oya, Yemaya i Brigitte to postacie, które zainspirowały ich do stworzenia tych niezwykłych stylizacji. Oszun to bogini miłości, Oya władczyni sił natury, Brigitte to enigmatyczna postać o rudych włosach i alabastrowej skórze, a Yemaya to bogini mórz i oceanów. Nas najbardziej urzekła właśnie ona! Do sesji zostały wykorzystane ubrania marki Zuo Corp, która w każdym szczególe zadbała o detale.


Jeśli Was również oczarowały najnowsze fryzury marki artègo, koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii. Natomiast wszystkie kosmetyki do stylizacji włosów, użyte podczas sesji znajdziecie tutaj.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja