lamode > MODA POLSKA > KIDS > KOLEKCJA UBRAŃ ZIABAQLU DLA MATEK KARMIĄCYCH
Lamode.info

KOLEKCJA UBRAŃ ZIABAQLU DLA MATEK KARMIĄCYCH

KOLEKCJA UBRAŃ ZIABAQLU DLA MATEK KARMIĄCYCH

Dodane przez Katarzyna T.
01 Sierpień '11

Obecnie matki starannie przygotowują się do narodzin swych dzieci i wiele z nich, z różnych względów, decyduje się na karmienie piersią. Sposób karmienia nie powinien determinować stylu życia świeżo upieczonych mam – powinny one mieć prawo do karmienia w miejscach publicznych. Niestety, często spotykają się – jeśli nie z otwartą krytyką, to przynajmniej – ze spojrzeniami pełnymi dezaprobaty lub ze skrępowaniem osób z ich otoczenia.

 

Dlatego też przy okazji trwającego dziś Światowego Dnia Karmienia Piersią, chcemy zaprezentować kolekcję ubrań marki Ziabaqlu przeznaczonych specjalnie dla matek karmiących, zaprojektowaną przez Natalię Orłow-Ostrowską.

 

Bluzki o modnych, kobiecych fasonach i twarzowych kolorach pozwalają na komfortowe, dyskretne karmienie piersią w miejscach publicznych. Zostały one zaprojektowane w taki sposób, że nie ma potrzeby odsłaniać obu piersi - odpina się jedną z dwóch części w zależności od tego, z której strony mama chce nakarmić dziecko. Dolna część przodu jest lekko zmarszczona i pomaga ukryć niedoskonałości figury poporodowej. A ponieważ kobieta jest istotą zmienną i nie lubi ograniczać stanu swojej garderoby do jednej praktycznej bluzki, Ziabaqlu stworzyło całą linię także t-shirtów, tunik i sukienek – wszystkie modele zapewniają możliwość wygodnego i szybkiego karmienia piersią, bez krępującego afiszowania się tą czynnością. W takim stroju karmiące mamy mogą w dyskretny, a równocześnie swobodny sposób nakarmić swoją pociechę w każdym do tego niezbędnym momencie i miejscu, bez ryzyka wzbudzania kontrowersji.

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja