lamode > MODA POLSKA > KOLEKCJE > KOLEKCJA THE CULTURE ICONS MARKI BYTOM
Lamode.info

KOLEKCJA THE CULTURE ICONS MARKI BYTOM

KOLEKCJA THE CULTURE ICONS MARKI BYTOM

Dodane przez Redakcja
18 Marzec '14

Polska marka odzieżowa Bytom, która istnieje na rynku od 1945 roku, postawiła na polskie ikony i pod koniec ubiegłego roku stworzyła kolekcję o nazwie „The culture icons”. Ma ona na celu przypomnienie sylwetek wybitnych, nieżyjących już osobowości naszej kultury. Wśród nich znaleźli się do tej pory Zbigniew Cybulski - jeden z najznamienitszych aktorów powojennej kinematografii polskiej, oraz Marek Hłasko - uznany prozaik i scenarzysta filmowy.

Obecnie w ofercie znajdziecie wciąż propozycje inspirowane sylwetką Cybulskiego, który niegdyś zachwycał swoim nonszalanckim stylem. Polski James Dean nosił charakterystyczne prochowce, golfy, taliowane koszule, skórzane kurtki czy świetnie skrojone garnitury w monochromatycznych barwach. Zgodnie z filozofią marki, ubrania zostały utrzymane właśnie w tym charakterze, dając możliwość odtworzenia look’u kultowego aktora. Na szczególną uwagę zasługują świetne gatunkowo poszetki z wizerunkiem artysty oraz eleganckie płaszcze na każdą okazję.

Z kolei, projekty inspirowane postacią Marka Hłasko dostępne będą już tej wiosny w sklepach stacjonarnych oraz butiku on-line marki! Czekamy na efekty i kolejne odsłony projektu przypominającego wybitnych Polaków, o których nie można zapominać.

 

A Wy co sądzicie o „The culture icons”?

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja