lamode > MODA POLSKA > KOLEKCJE > KOLEKCJA MARKI WÓLCZANKA NA SEZON WIOSNA-LATO 2011
Lamode.info

KOLEKCJA MARKI WÓLCZANKA NA SEZON WIOSNA-LATO 2011

KOLEKCJA MARKI WÓLCZANKA NA SEZON WIOSNA-LATO 2011

Dodane przez Katarzyna T.
14 Marzec '11

Wólczanka wyznaje uniwersalną zasadę mody damskiej i męskiej - „diabeł tkwi w szczegółach”. W tym sezonie modny jest kolor – polska marka postawiła więc na zdecydowane akcenty kolorystyczne.

 

Kolekcje Wólczanki dzielą się na linię „formalną” oraz „nieformalną”. Paleta kolorystyczna  obowiązująca dla koszuli biznesowej to biały, błękit i różowy w jasnych odcieniach. W nieformalnej linii casual pojawiają się śmielsze barwy, takie jak niebieski, fioletowy, intensywne czerwienie i amaranty. Nowym kolorem jest delikatny seledyn, który przypomina odcień ciepłego morza.

 

Wzorami sezonu są nie tylko prążki, ale także drobne motywy żakardowe, fakturowe sploty oraz nieśmiertelna krata. Koszule mniej formalne, posiadają mniejsze kołnierzyki, ozdobne przeszycia i kontrastowe wstawki. Młodzieńczego charakteru dodają im pagony oraz dodatkowe kieszonki.

 

Wólczanka nie tylko wprawnie przemyca najważniejsze trendy sezonu w męskiej modzie do eleganckich stylizacji garniturowych – dba także o najwyższą jakość swoich koszul. Są one wykonane ze szlachetnych włoskich tkanin. Materiał przed szyciem poddawany jest specjalnej obróbce zmiękczającej, która  nadaje włóknom lekkości i niezawodnej trwałości.

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja