lamode > MODA ZAGRANICZNA > KOLEKCJE > PREZENTACJA KOLEKCJI GUESS NA SEZON WIOSNA LATO 2015
Lamode.info

PREZENTACJA KOLEKCJI GUESS NA SEZON WIOSNA LATO 2015

PREZENTACJA KOLEKCJI GUESS NA SEZON WIOSNA LATO 2015

Dodane przez Redakcja
16 Październik '14

Dom Braci Jabłkowskich znajdujący się w samym sercu miasta to wyjątkowa przestrzeń na mapie Warszawy. Mieszcząca się na przecięciu ulic Brackiej i Chmielnej bryła od lat jest miejscem, gdzie biznes, sztuka i szeroko rozumiana kultura spotykają się i wchodzą z sobą w dialog. Wpływy rozmaitych środowisk przejawiają się tu nie tylko w historii, ale i atmosferze panującej po przekroczeniu progu. Nic dziwnego, że właśnie to miejsce marka Guess wybrała na prezentację swoich  najnowszych propozycji z linii Guess Jeans oraz Marciano Guess na sezon wiosna lato 2015.

 

Na początku października przestrzenie Domu Braci Jabłkowskich zmieniły się za sprawą amerykańskiej firmy w namiastkę słonecznej Kalifornii. Nie był to przypadkowy zabieg. Za pomysłem aranżacji kryła się najnowsza inspiracja Guessa, która towarzyszyła procesowi twórczemu przy pracy nad najnowszą kolekcją. Mowa o klimatycznym i stylowym Los Angeles, mieście, gdzie rozpoczęła się historia marki. Powrót do korzeni przejawiał się nie tylko w wystroju, ale i w samej kolekcji. Wibrujące i energetyczne kolory, niezobowiązujące kroje i bardzo kobiece sylwetki – to najnowsza propozycja Guess. Nie zabrakło też skutecznie przyciągających wzrok wzorów oraz sportowych luźnych form, które z pewnością spodobają się zwolennikom miejskiej estetyki.

 

Całe wydarzenie spotkało się z ogromnym zainteresowaniem ze strony dziennikarzy i rodzimych gwiazd. Wśród gości znaleźli się przedstawiciele świata mody –  Lidia Popiel, Zosia Ślotała czy Dorota Williams. Nową kolekcję podziwiała również prezenterka Agnieszka Popielewicz, aktorka Olga Frycz czy Klaudia Halejcio. Pojawili się także m.in. Mikołaj Komar czy Bartek Michalec z Zuo Corp. Nie zabrakło też samej ambasadorki marki Marciano Guess w Polsce - Anny Czartoryskiej – Niemczyckiej, która tym razem pojawiła się również na wybiegu w roli modelki.

 

To nie był jednak koniec atrakcji! Po prezentacji najnowszych propozycji marki odbyła się impreza GUESS L.A. Party, na której frekwencja dopisała i bawiło się ponad 400 gości. Wieczór uświetnił dodatkowo występ znakomitej wokalistki PEACHES, poprzedzony świetnym supportem w wykonaniu niemieckiego DJa Wolframa. Po koncercie za doskonałą oprawę muzyczną do białego rana zadbali warszawscy DJe - Miko Czajkowski i Kovvalski.

 

Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie relację zdjęciową z imprezy!

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja