lamode > MODA POLSKA > KOLEKCJE > NOWA KOLEKCJA CHARLOTTE ROUGE WIOSNA LATO 2012 – IMMORTALS
Lamode.info

NOWA KOLEKCJA CHARLOTTE ROUGE WIOSNA LATO 2012 – IMMORTALS

NOWA KOLEKCJA CHARLOTTE ROUGE WIOSNA LATO 2012 – IMMORTALS

Dodane przez Karolina K.
18 Kwiecień '12

Immortals 2012 (ang. Nieśmiertelni) to kolejna propozycja Natalii Gołębiowskiej i marki Charlotte Rouge. Na wiosnę i lato 2012 bloggerka i projektantka proponuje modele zmysłowe i drapieżne zarazem, w tym: jedwabne sukienki zestawione są z charakterystycznymi złotymi ćwiekami i łańcuszkami oraz ręcznie wykonanymi biżuteryjnymi różami, transparentne szyfony czy miękki aksamit. Całości dopełnia złota tkanina obecna pod postacią kołnierzyków i mankietów.

 

Propozycje Charlotte Rouge to modele zarówno na co dzień, jak i do pracy. W kolekcji znajdziemy duży wybór koszul, spódnic ołówkowych z baskinką, sukienek, a nawet garnitur czy najeżony ćwiekami sweter.Jestem rozdarta między dekadencją a pragnieniem odrodzenia. Biel i złoto są dla mnie ponadczasowymi wartościami. Warto puścić wodze wyobraźni i odpowiedzieć na pytanie: Jak skończy się rok 2012? Czy nosząc Charlotte Rouge będę nieśmiertelna...?
– podsumowała kolekcję enigmatycznie projektantka Natalia Gołębiowska.

Kolekcję będzie można kupić jeszcze w kwietniu na stronie: www.charlotterouge.pl. Wszystkie ubrania są szyte na miarę i dostosowywane do indywidualnego zamówienia

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja