lamode > MODA ZAGRANICZNA > KOLEKCJE > KOLEKCJA ZADIG & VOLTAIRE KIDS WIOSNA/LATO 2013
Lamode.info

KOLEKCJA ZADIG & VOLTAIRE KIDS WIOSNA/LATO 2013

KOLEKCJA ZADIG & VOLTAIRE KIDS WIOSNA/LATO 2013

Dodane przez Redakcja
10 Luty '13

Zadig & Voltaire to ekskluzywna francuska marka, której założycielem jest Thierry Gillier.  Znana jest ona z łączenia delikatnych tkanin takich jak jedwab, koronki czy kaszmir ze skórą bądź bawełną. Uosabia nowy typ luksusu, tworząc wyrafinowaną odzież typu casual, która ma być jednocześnie niedroga. Błyszczące czaszki i wysadzane orły to znak rozpoznawczy marki Zadig & Voltaire, która silnie inspiruje się światem rock’n’roll’a.

 

 

Marka, która tworzy przede wszystkim kolekcje dla dorosłych, mimo tego, że w Polsce jest mało znana, za granica osiąga wielkie sukcesy. Latem zeszłego roku supermodelka Erin Wasson stworzyła własną linię we współpracy Zadig & Voltaire. Linia nosiła nazwę Erin Meets Zadig i miała swoją premierę podczas Paris Couture Week w lipcu.

 

 

Najnowsza kolekcja francuskiej marki Zadig & Voltaire wiosna/lato 2013 dla dzieci to modele inspirowane “ikonami” z kolekcji dla dorosłych. Nie zabraknie zatem kultowej inspiracji rock’n’roll’em, tak bardzo charakterystycznej dla marki. Zobaczcie miniaturowe wersje ubrań znajdujących się w kolekcjach dla kobiet i mężczyzn.

 

 

Lookbook kolekcji Zadig & Voltaire na wiosnę/lato 2013 prezentujemy w naszej galerii. 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja