lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > KOLEJNY VOGUE FESTIVAL JUŻ W KWIETNIU
Lamode.info

KOLEJNY VOGUE FESTIVAL JUŻ W KWIETNIU

KOLEJNY VOGUE FESTIVAL JUŻ W KWIETNIU

Dodane przez Ismena Dąbrowska
03 Marzec '13

Na taką okazję czekało pewnie wielu z Was. Projektanci, fotografowie, celebryci, dziennikarze modowi i sławne modelki – wszyscy zgromadzeni będą w jednym miejscu, w którym i Wy możecie się znaleźć. Redakcja Vogue UK wychodzi Wam naprzeciw i już w kwietniu (27-28) będzie okazja by poznać wszystkich zaproszonych gości w ramach londyńskiego The Vogue Festival. Wśród nich - Victoria Beckham, Alexa Chung, Cara Delevingne, Anna Dello Russo, Alber Elbaz, Christopher Kane, Michael Kors, Yasmin Le Bon, Natalie Massenet, Tamara Mellon, Mario Testino, Donatella Versace, Livia Firth, David Gandy czy Anya Hindmarch!

 

Choć bilety nie należą do najtańszych (za jedno spotkanie trzeba zapłacić od 30 do 40 funtów ) to może warto zainwestować by uczyć się od najlepszych i sprawdzić pod ich okiem swoje umiejętności. Festiwal to nie tylko seria paneli dyskusyjnych, ale także udział w przygotowaniach sesji okładkowej, warsztaty z redaktorami brytyjskiego Vogue, pokazy i możliwość konsultacji z zaproszonymi gośćmi. Dodatkowo ulubieni styliści i makijażyści redakcji na uczestnikach zaprezentują najlepsze trendy sezonu.

 

Na punkcie The Vogue Festival oszalała już nawet ulubiona fashionistka brytyjskiej redakcji - kreskówkowa modelka Polly Bean

 

A Wy? Wzięlibyście udział?

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja