PL / EN
KMX FASHION JESIEŃ ZIMA 2018/19: MODA ELIKSIREM WIECZNEJ MŁODOŚCI

KMX FASHION JESIEŃ ZIMA 2018/19: MODA ELIKSIREM WIECZNEJ MŁODOŚCI

Moda z myślą o dojrzałych kobietach. Poznajcie szczegóły!

Nadchodzący sezon został zaprojektowany dla Kobiet dojrzałych, które choć cenią klasykę i pragną z modą eksperymentować. Bo moda jest ich eliksirem wiecznej młodości.

Projektanci polskiej marki KMX skupili się na tym, co dobrze znamy i kochamy, jednocześnie nadając jesiennej modzie nowoczesny wymiar. W kolekcji znajdziemy przede wszystkim eleganckie ubrania m.in.: klasyczne płaszcze, bluzki ze stójką, wzorzyste koszule, marynarki w kratkę i prostego kroju wełniane spodnie. Z bardziej ekstrawaganckich propozycji w butikach KMX pojawiły się: spodnie i spódnice z lampasem, mocne kwiatowe printy wykończone sportową lamówką, plisowane bluzki, czy płaszcze typu miś. Całość tworzy nowy wymiar sportowej elegancji, która na co dzień buduje kobiecą moc w rozsądnych cenach.

W sezonie jesień-zima 2018/19marka KMX kontynuuje swoje mocne strony: kontrasty, kobiecość i dojrzałość.

AUTORZY KAMPANII KMX FASHION JESIEŃ ZIMA 2018/19

Zdjęcia i produkcja: Joanna Jaroszek

Modelka: Sylwia Włodarczyk

Stylista: Dominik Więcek

Makijaż: Agnieszka Ogrodniczak

Wsparcie techniczne: Michał Jaroszek i Mama Halinka


KMX FASHION – O MARCE

KMX Fashion – polska marka odzieżowa z 25-letnią tradycją. Sukienka - produkt ikona. Klasyka, kobiecość, elegancja i wygoda - charakter stylu. Ale najważniejsze - to na czym opiera się fundament firmy, to siła rodziny, która przez te wszystkie lata wspólnie buduję markę. Dobór tkanin, dodatków, kontakt z klientem, działania PR, zdjęcia do kampanii, obsługa social mediów, wszystko odbywa się z udziałem poszczególnych członków rodziny. Do tego dochodzą zaufani pracownicy, których większość jest z marką już ćwierć wieku… Dzięki tak oddanej współpracy wielu osób, co sezon powstają kolekcje pełne klasyki, elegancji i najmodniejszych trendów, a marka cieszy się wiernym gronem Klientek.

Sklep online: www.kmxfashion.pl

Facebook: https://www.facebook.com/KMXfashion/

Instagram: www.instagram.com/kmxfashion/

 

Artykuł sponsorowany

video

CHANEL MAKEUP CRUISE 2018

tagi: KMX Fashion | kampania | jesień zima 2018/19 |

podobne artykuły