lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > KIRSI PYRHONEN DLA GRUDNIOWEGO WYDANIA L’OFFICIEL ITALY 2013
Lamode.info

KIRSI PYRHONEN DLA GRUDNIOWEGO WYDANIA L’OFFICIEL ITALY 2013

KIRSI PYRHONEN DLA GRUDNIOWEGO WYDANIA L’OFFICIEL ITALY 2013

Dodane przez Kinga Rylska
19 Grudzień '13

W grudniowym wydaniu L’officiel Italia znajdziemy bardzo obszerny (liczy aż 16 stron!) edytorial pt. „Hickory Dickory Dog”, którego gwiazdą jest fińska top modelka - Kirsi Pyrhonen. Ta 20-latka w branży modelingu pojawiła się zaledwie 3 lata temu i w mgnieniu oka udało jej się „wybić”, zyskując miano top modelki.

 

 

Już w pierwszym sezonie swojej pracy chodziła po pokazach m.in.: Richarda Nicoll, Christophera Kane, Pringle, Marios Schwab, Ann Sofie Back, Prady czy Loewe, a także została twarzą kampanii Barney’s i Balanciaga. Jej kariera nabrała ekspresowego tempa, bo już w następnych sezonach gościła na okładkach Vogue, i-D, Dazed&Confused czy Harper’s Bazaar, a także w niezliczonej ilości edytoriali. Co więcej, swoje portfolio wzbogaciła o kolejne kampanie i to te dla najbardziej prestiżowych marek w świecie mody, a m.in. Marc Jacobs, Celine czy Karen Millen.   

 

 

Najnowsza sesja autorstwa Chantelle Dosser do najnowszego wydania L’Officiel, której gwiazdą jest wyżej wspomniana Finka to istne szaleństwo pasków, kropek, a także kraty. Dość punk’owa i multikolorowa stylizacja to zasługa Gaëlle Bon. Modelka pozuje w ubraniach największych modowych marek na świecie, przy czym oddając dość miejski klimat sesji. Niewątpliwie jeszcze nie widzieliśmy takich zdjęć we włoskiej edycji L’officiel  – czekamy na więcej! Tymczasem zapraszamy do galerii, gdzie zobaczycie cały edytorial pt. „Hickory Dickory Dog” z Kirsi Pyrhonen w roli głównej.

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja