lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > KIM BASINGER PONOWNIE MODELKĄ
Lamode.info

KIM BASINGER PONOWNIE MODELKĄ

KIM BASINGER PONOWNIE MODELKĄ

Dodane przez Kamila Maria Żyźniewska
30 Grudzień '13

Mówi się, że piękno przemija z wiekiem, a jednak istnieją kobiety, których nie dotyczą powyższe reguły, niezmiennie zachwycające swoją urodą. Do ich grona należy m.in. 60-letnia amerykańska aktorka Kim Basinger, która właśnie podpisała kontrakt z jedną z najbardziej znanych agencji modelek IMG. Co ciekawe,  hollywoodzka gwiazda dołączyła do swojej córki Ireland, która w marcu związała się również umową z tą samą agencją.

 

„Kim ma niesamowitą moc oddziaływania na ekranie, co z pewnością jest dla nas ogromną zaletą w szukaniu innowacyjnych relacji modelingu z platformą rozrywkową” – powiedział pismu Variety, Ivan Bart, starszy wiceprezes i dyrektor zarządzający IMG. „Ma za sobą również lata doświadczenia, bo znalazła się w szołbiznesie, kiedy była trochę starsza od swojej córki Ireland” – dodał.

 

Warto pamiętać, że zanim Basinger podbiła Hollywood, swoją karierę zaczynała właśnie jako modelka. W wieku 16 lat wygrała wybory Miss Junior stanu Georgia. Nie minęło wiele czasu, a została zauważona przez Eileen Ford z Ford Modeling Agency i od tego momentu zaczęła pojawiać się na okładkach magazynów modowych oraz kampaniach reklamowych takich marek jak Breck, Revlon, Clairol czy Maybelline.

 

Zanim jednak aktorka pojawi się w roli modelki, już wkrótce będziemy mogli zobaczyć ją w filmie Petera Segala „Legendy ringu”, którego oficjalna premiera odbyła się 25 grudnia

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja