lamode > COMMUNITY > LAMODE POLECA > KIKIMORA – MODNY MAGAZYN DLA MODNYCH RODZICÓW
Lamode.info

KIKIMORA – MODNY MAGAZYN DLA MODNYCH RODZICÓW

KIKIMORA – MODNY MAGAZYN DLA MODNYCH RODZICÓW

Dodane przez Kamila Maria Żyźniewska
04 Październik '13

Modni rodzice czytają modne magazyny, a wśród nich jest istniejące od ponad trzech lat na polskim rynku pismo Kikimora. Ten ekskluzywny kwartalnik jest adresowany przede wszystkim do ludzi zorientowanych w kulturze, interesujących się sztuką, muzyką, designem i modą. Magazyn stanowi ciekawe spojrzenie na rodzicielstwo i prezentuje szeroki wybór dobrej jakości treści.

 

W najnowszym numerze Kikimory znajdziecie ciekawe wywiady: z belgijską projektantką mody Anne Kurris, polskim satyrykiem, twórcą sitcomów i dziennikarzem Rafałem Bryndalem, z artystką Dorotą Buczkowską oraz muzykiem Andrzejem Smolikiem.

 

Mocną stroną magazynu są również sesje zdjęciowe. W jesiennym numerze zobaczycie edytoriale inspirowane tematem zmysłów m.in.  sesję Tomka Tyndyka, który sfotografował aktorkę Anitę Sokołowską, „Multiplied Senses” Przemka Dzienisa pełną ciekawych pomysłów scenografki Natalii Mleczak oraz okładkową sesję zatytułowaną „Where are you?” Wandy Kujacz, która współpracuje także z pismami takimi jak Vogue, Collezioni i La Petite.

 

Oprócz tego macie okazję zobaczyć edytorial autorstwa Stefanie Djie, w którym znalazły się stylizacje Mambi/Dirty Fingers z ubraniami z najnowszej kolekcji Isabel Marant dla marki H&M. Dodatkowo mnóstwo ciekawych artykułów poświęconych tematowi zmysłów, zarówno dla rodziców, jak i dzieci.

 

 

 

TAGI:     Kikimora | Kikimora magazyn
Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja