PL / EN
KENZO WORLD – NOWE PERFUMY MARKI W FILMIE SPIKE’A JONZE’A

KENZO WORLD – NOWE PERFUMY MARKI W FILMIE SPIKE’A JONZE’A

Zakochacie się w tym filmie!

Pamiętacie niezapomniany teledysk Fatboy Slim do utworu „Weapon of Choice” z Christopherem Walkenem w roli głównej (przypominamy poniżej)? Stateczny starszy pan z pierwszego kadru, siedzący w lobby ekskluzywnego hotelu niespodziewanie podrywa się i oddaje tańcowi, w którym wypełnia – dosłownie – całą przestrzeń hotelu.


Dziś internet obiegł niezwykły film wyreżyserowany, podobnie jak ten wyżej wspomniany, przez Spike’a Jonze’a. Realizacja prezentująca nowy zapach Kenzo World pod pewnymi względami przypomina teledysk.


Margaret Qualley – aktorka i tancerka będąca bohaterką tej produkcji nie wytrzymuje ciężaru przytłaczająco sztampowej biznesowej kolacji okraszonej nieznośnie nudną przemową i ze łzami w oczach opuszcza salę. Uwolniwszy się, w rytmach utworu Sama Spiegela i Ape Drums „My Mutant Brain” dziewczyna poddaje się energii i sile, które zdają się całkowicie nią zawładnąć i które wprawiają jej ciało w niekontrolowany taniec eksponując dziką, niczym nieskrępowaną stronę jej natury.


Potrzeba wolności, a także przemożna chęć wydostania się poza krępujące reguły, którym w codziennym życiu podlegamy, a które tłumią indywidualność, a także potrzeba wolności ekspresji i swobodnego poddania się tej niekontrolowanej, twórczej części siebie – tak w czterominutowej produkcji reżyser oddaje ducha marki.

 

Założymy się, że obejrzeliście drugi raz!

 

 

 

Poniżej przypominamy teledysk Fatboy Slim "Weapon of Choice" z Christopherem Walkenem. 

video

CHANEL ROUGE COCO 2018

tagi: Kenzo | Kenzo world | Spike Jonze | Margaret Qualley |

podobne artykuły