lamode > URODA > MARKI > KENDALL JENNER NOWĄ TWARZĄ MARKI ESTÉE LAUDER
Lamode.info

KENDALL JENNER NOWĄ TWARZĄ MARKI ESTÉE LAUDER

KENDALL JENNER NOWĄ TWARZĄ MARKI ESTÉE LAUDER

Dodane przez Kinga Nowicka
17 Listopad '14

Wybór nowej ambasadorki Estée Lauder świetnie tłumaczy to, w jaki sposób najpopularniejsze marki kosmetyczne i odzieżowe chcą kreować dzisiaj swój wizerunek, decydując się na konkretne twarze do promocji. Oprócz niekwestionowanej urody i ciekawej osobowości – czy to w przypadku gwiazd kina czy mody – liczy się jeszcze coś, bez czego trudno wyobrazić sobie dzisiaj sprawne funkcjonowanie jakiejkolwiek branży. Chodzi tutaj oczywiście o media społecznościowe, gdyż popularność najgorętszych nazwisk współczesnego modelingu określają takie wskaźniki jak ilość fanów na Facebook’u czy followersów na Instagramie. Idealnym przykładem modelki, bez wątpienia jednej z najbardziej aktywnych na tego typu kanałach, jest Kendall Jenner.

 

Firma Estée Lauder kierowała się oczywiście nie tyko mocą, jaką Kendall dysponuje w social media, ale również portfolio, na jakie amerykańska modelka zdążyła sobie do tej pory zapracować. Debiut na wybiegu u Marca Jacobsa, kampania Givenchy i pokazy Fendi, Dolce&Gabbana czy Balmain, to tylko garstka dotychczasowych sukcesów dziewiętnastolatki. Ponadto, liczne sesje zdjęciowe, w tym okładka amerykańskiego Teen Vogue, wzmianki na jej temat w „biblii mody” kierowanej przez Annę Wintour czy ośmiostronnicowy wywiad w Interview pokazują, że mamy do czynienia ze wschodzącą gwiazdą światowego modelingu. Teraz potwierdza to dodatkowo pierwszy kontrakt z marką kosmetyczną na koncie Jenner. 

 

Kendall reprezentuje nowoczesne piękno, zupełnie nowe pokolenie kobiet, które dzielą się swoim życiem 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu w wizualnie atrakcyjny sposób i jest pomostem pomiędzy światem mody, rozrywki i mediów społecznościowych. Kendall jest ucieleśnieniem „instagirl” . Jesteśmy podekscytowani, że będziemy  mogli  wykorzystać jej wizerunek, głos, energię i nadzwyczajną moc w świecie mediów społecznościowych by przedstawić  Estée Lauder milionom młodych kobiet na całym świecie – tak wybór modelki komentuje Jane Hertzmark Hudis - Global Brand President marki Estée Lauder.

 

Co z kolei o współpracy z amerykańską firmą założoną w 1946 roku przez Estée Lauder mówi sama zainteresowana? - Reprezentować tak wspaniałą markę to uczucie jak ze snu – to niesamowite wyróżnienie, zupełnie onieśmielające. Kiedy się o tym dowiedziałam, byłam za kulisami tygodnia mody w Paryżu, a przez cały ten czas musiałam utrzymać tę informację w tajemnicy. Jestem szczęśliwa i podekscytowana, że mogę się już tą wiadomością podzielić i być częścią Estée Lauder.

 

Kendall będzie promować flagową markę koncernu The Estée Lauder Companies Inc., pojawiając się w mediach telewizyjnych, drukowanych i oczywiście w internecie. W przypadku tego ostatniego segmentu, będzie to widoczne przede wszystkim poprzez tworzenie zawartości kanałów społecznościowych, zarówno prowadzonych przez Estée Lauder, jak i tych należących do modelki. Poniżej możecie obejrzeć pierwszy efekt, czyli krótkie wideo, w którym Jenner opowiada m.in. o swoim pierwszym makijażu. Zobaczcie! 

 

 

Źródło: youtube.com 


Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja