lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > KEIRA KNIGHTLEY JAKO COCO CHANEL – ZWIASTUN FILMU KARLA LAGERFELDA
Lamode.info

KEIRA KNIGHTLEY JAKO COCO CHANEL – ZWIASTUN FILMU KARLA LAGERFELDA

KEIRA KNIGHTLEY JAKO COCO CHANEL – ZWIASTUN FILMU KARLA LAGERFELDA

Dodane przez Ismena Dąbrowska
30 Kwiecień '13

To człowiek wielu talentów. Karl Lagerfeld nie tylko projektuje, fotografuje, ale także po raz kolejny reżyseruje. Tym razem krótki film, o początkach kariery, założycielki słynnego francuskiego domu mody, którego od lat jest dyrektorem kreatywnym – Gabrielle Chanel.

 

To specjalny obraz mający uświetnić setny jubileusz pierwszego butiku marki, który powstał w 1913 roku w mieście Deauville – miejscu wypoczynku francuskich elit. Właśnie z tej okazji, już 8 maja w Singapurze oraz na stronie chanel-news.com, w czasie pokazu najnowszej kolekcji Chanel Cruise 2013 odbędzie się premiera filmu zatytułowanego „Once Upon a Time”.

 

Główną rolę w obrazie - Coco Chanel – zagrała Keira Knightley, która po raz pierwszy wcieliła się w postać ze świata mody. Na swoim koncie ma już m.in. waleczną Ginewrę czy romantyczną Elizabeth Bennet z filmu „Duma i Uprzedzenie” oraz tytułową, kostiumową rolę w „Annie Kareninie”. Aktorka miała już okazję współpracować z francuskim domem mody bowiem jest twarzą perfum Coco Mademoiselle.

 

„Once Upon a Time” nie jest jednak typowo biograficznym obrazem. Lagerfeld starał się wymyślić rzeczywistość projektantki opierając się na kilku znanych z jej życia faktach. W paryskim studio Luca Bessona chciał odtworzyć klimat normandzkiego miasteczka. Czy mu się udało? I czy Knightley uda się pobić poprzedniczkę w tej roli, Audrey Tautou? Przekonamy się już niebawem, a póki, co możemy obejrzeć zwiastun filmu, który właśnie trafił do sieci. Na małą rolę załapała się nawet Lindsey Wixson!

 

 

źródło: youtube.com

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja