lamode > MODA ZAGRANICZNA > MARKI > KATE MOSS W KAMPANII MATCHLESS
Lamode.info

KATE MOSS W KAMPANII MATCHLESS

KATE MOSS W KAMPANII MATCHLESS

Dodane przez Redakcja
18 Marzec '13

Matchless to brytyjska marka motocyklowa szczycąca się wieloletnią tradycja istnienia. Już w czerwcu do sklepów trafi  nowa kolekcja ubrań dla kobiet i mężczyzn na jesień zimę 2013/14, a już teraz możemy podziwiać kulisy powstawania kampanii znanego brandu.

 

 

Tym razem twarzą Matchless została Kate Moss, pozująca do czarno białych zdjęć Terry'iego Richardsona z modelem Andre Van Noord. Fotografie będące częścią kampanii ukażą się wkrótce w najlepszych branżowych magazynach. Michele Malenotti, wchodzący w sklad zarządu marki, jest bardzo zadowolony ze współpracy z top modelką. On i jego brat Manuel, którzy są właścicielami Belstaff, w lutym tego roku przejęli również Matchless, łącząc w ten sposób swoją miłość do motocykli z przemysłem odzieżowym.

 

 

Jesienna kampania jest ukłonem w stronę bogatego dziedzictwa marki, zaś ubrania jak zwykle skierowane są do entuzjastów Matchless. Kolekcja bazuje na skórzanych i bawełnianych kurtkach i stanowi dobrą alternatywę nie tylko dla motocyklistów, ale także fanów motocyklowego, streetwearowego looku.

 

Kate Moss w kampanii Matchlessfot. materiały prasowe/ Kate Moss w kampanii Matchless

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja