lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > KATE MOSS I CARA DELEVINGNE DLA MANGO
Lamode.info

KATE MOSS I CARA DELEVINGNE DLA MANGO

KATE MOSS I CARA DELEVINGNE DLA MANGO

Dodane przez Kinga Nowicka
29 Maj '15

Moss i Delevingne, czyli dwa najgorętsze nazwiska brytyjskiego modelingu mieliśmy okazję zobaczyć w duecie przy okazji ostatniej kampanii zapachu My Burberry. Okazuje się, to nie będzie to pierwszy i ostatni wspólny projekt tych pań. Do promowania jesienno-zimowej kolekcji modelki zaprosiła bowiem hiszpańska marka Mango, a już niebawem będziemy mogli zobaczyć pierwsze efekty sesji wizerunkowej z udziałem Kate i Cary.

 

Dla Moss nie będzie to jednak pierwsza przygoda z popularną sieciówką. Brytyjka była twarzą marki w 2011 i 2012 roku. Teraz, obok słynnej topmodelki zadebiutuje jej młodsza koleżanka, którą zresztą nie tak dawno okrzyknięto „następczynią Kate Moss”. Oprócz Cary i Kate z hiszpańskim brandem pracowały do tej pory także Miranda Kerr, Daria Werbowy, Anja Rubik i Anna Ewers, co bez wątpienia wpłynęło na pozytywny rozwój wizerunku Mango.

 

Kampanię jesień zima 2015/2016 z udziałem Moss i Delevingne sfotografuje duet Inez&Vinoodh, a projekt promowany jest pod hasłem #somethingincommon, bo w końcu obie Brytyjki mają ze sobą wiele wspólnego, prawda?  

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja