lamode > MODA ZAGRANICZNA > MARKI > KATE MOSS DLA LIU JO
Lamode.info

KATE MOSS DLA LIU JO

KATE MOSS DLA LIU JO

Dodane przez Karolina K.
17 Luty '11

Kate Moss to wyjątkowo zapracowana osoba. Mimo upływających lat, topmodelka nadal jest w formie, ani na chwilę nie zwalnia tempa i ani, myśli by ustąpić miejsca młodszym koleżankom. Efekty jej pracy możemy właśnie podziwiać w najnowszej kampanii włoskiej marki odzieżowej Liu Jo. Modelka jako symbol ponadczasowej kobiecości, urody i stylu fantastycznie wypada w roli ambasadorki popularnego brandu.

 

tl_files/moda zagraniczna/marki/KATE MOSS DLA LIU JO SS2011/LIUJO_SS11_doppie_Pagina_1.jpg

fot. materiały prasowe

 

 

Zdjęcia do kampanii wykonał fotograf Mario Sorerenti, ten sam który w latach 90-tych wypromował Kate na nowa ikonę mody. Sesja miała miejsce jesienią ubiegłego roku w Londynie. Kate Moss na zdjęciach prezentuje się pięknie i uwodzicielsko. Modelka jest jak zwykle urocza i fascynująca. Nie bez powodu marka Liu Jo zdecydowała się na taki właśnie wybór – Kate Moss to symbol eleganckiej kobiecości – co potwierdza sama biblia mody, Vouge.

 

tl_files/moda zagraniczna/marki/KATE MOSS DLA LIU JO SS2011/LIUJO_SS11_doppie_Pagina_2.jpg

fot. materiały prasowe

 

 

Moss świetnie wpasowuje się w klimat marki – naturalna postawa, kobiecość – harmonijnie współgrają z filozofią Liu Jo. Jak stwierdził właściciel i dyrektor kreatywny marki Marco Marchi: „w ten wyjątkowy i szczęśliwy czas w historii LIU JO zdecydowaliśmy się dodać gazu, aby po raz pierwszy w naszej historii współpracować z tak wybitną postacią światowej mody. Jesteśmy absolutnie zachwyceni naszym wspólnym projektem z Kate Moss, która, jesteśmy pewni, przyczyni się do promocji wartości oraz produktów naszej marki, dając naszym klientom nowe emocje”.   

 

Współpraca Kate Moss i LIU JO obejmuje linie: LIU JO, LIU JO JEANS oraz LIU JO SHOES.

 

Koniecznie obejrzyjcie galerię! Jak Wam się podoba kampania z udziałem ikony mody?

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja