PL / EN
KATALOG IKEA 2018

KATALOG IKEA 2018

Nowości najpopularniejszej wnętrzarskiej firmy bez wątpienia Was zaskoczą!

IKEA – TRENDY 2018

Znana z minimalizmu i funkcjonalności Ikea zaskoczy każdego pasjonata designu. W nowościach szwedzkiego koncernu pojawia się wiele kolorów, faktur, wzorów i inspiracji – wszystko pod hasłem „Make Room for Life”, które ma namawiać do personalizacji swoich wnętrz. „Zachęcamy ludzi do tworzenia przestrzeni, które zaspokoją ich potrzeb i spełnią marzenia” – tłumaczyła Shideh Hashemi, marketing manager Ikea U.S.

Twórcy marki, projektując kolekcję na 2018 rok, odnosili się w dużej mierze do świata natury. Pojawiają się kwiatowe desenie, grafiki ze światem flory w roli głównej, warzywno-ziołowe bukiety oraz szeroka paleta kolorów nawiązująca do barw ziemi i kolorów egzotycznych miejsc. Ponadto, w kampanii umieszczono pokaźne wielobarwne akwaria z rybami, po pomieszczeniach latają papugi i chodzą pawie, a kolejne pokoje usłane wieloma roślinami wyglądają niczym prawdziwa dżungla.

ZOBACZ TEŻ: BALENCIAGA IMITUJE NIEBIESKĄ TORBĘ Z IKEI

W katalogu Ikea, oprócz nowości produktów, znajdziemy również szereg inspiracji wnętrzarskich i lifestylowych. Zasięgniemy jak zawsze konkretnych wskazówek dotyczących aranżacji wnętrz. Poczytamy o zrównoważonym rozwoju i poznamy stylowe mieszkania artystów.

Najmocniejsze punkty nowych kolekcji Ikei to zdecydowanie wyjątkowe kolory i nietuzinkowe wzory. Lubimy!

video

STELLA MCCARTNEY JESIEŃ ZIMA 2018/19

tagi: Ikea | trendy | wiosna lato 2018 |

podobne artykuły