lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > KASIA STRUSS WE WRZEŚNIOWYM KATALOGU NEIMAN MARCUS
Lamode.info

KASIA STRUSS WE WRZEŚNIOWYM KATALOGU NEIMAN MARCUS

KASIA STRUSS WE WRZEŚNIOWYM KATALOGU NEIMAN MARCUS

Dodane przez Redakcja
05 Sierpień '12

Ekskluzywna sieć sklepów chętnie zaprasza do współpracy polskie top modelki. Niedawno prezentowaliśmy Wam zdjęcia z ich katalogu z udziałem Magdaleny Frąckowiak, natomiast tym razem przedstawiamy sesję z wrześniowego katalogu, w której wzięła udział Kasia Struss.

 

Zdjęcia dzielą się wyraźnie na dwie części. Pierwsza jest zdecydowanie bardziej dystyngowana. Modelka prezentuje w niej wyrafinowane kreacje, ma intensywny makijaż z mocno podkreślonymi zarówno oczami, jak i ustami oraz bardzo jasne włosy upięte w elegancką formę. Fotografie zostały wykonane w pięknych wnętrzach wypełnionych antycznymi meblami. Ta odsłona sesji jest wypełniona intensywnymi barwami i spoko w niej kolorystycznych kontrastów.

 

Druga część sesji jest bardziej jednolita w kolorach. Zarówno w tle, jak i stylizacjach króluje zielony oraz niebieski. Ubrania w tej części są bardziej casualowe. Swobodnie rozpuszczone włosy również dodają zdjęciom lekkości i niezobowiązującej formy. Za tło posłużyła galeria sztuki z szarymi, obdrapanymi ścianami wypełniona obrazami przyrody.

 

A Wam w której odsłonie top modelka podoba się bardziej?

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja