lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > KASIA STRUSS W SESJI DLA KWIETNIOWEGO DAZED&CONFUSED
Lamode.info

KASIA STRUSS W SESJI DLA KWIETNIOWEGO DAZED&CONFUSED

KASIA STRUSS W SESJI DLA KWIETNIOWEGO DAZED&CONFUSED

Dodane przez Ismena Dąbrowska
15 Marzec '13

Kto powiedział, że jeans nie jest już modny? Choć wśród projektantów tendencje bywają różne trzeba przyznać – świat wciąż szaleje na punkcie denimu, który okazał się nieśmiertelnym trendem.

 

W tym sezonie mieszamy różne jego odcienie w jednej stylizacji. Tym, którzy wolą łączyć go z czymś innym polecamy wyciągnięcie z szafy jedynie spodni, bo chyba każdy z nas ma, choć jedną ich parę. Dla tych, którzy lubią szaleństwo – nosimy jeans od stóp do głów! Dokładnie tak jak polska top modelka Kasia Struss w najnowszej sesji dla kwietniowego wydania magazynu Dazed&Confused.

 

Edytorial „True Blue” to swoisty hołd dla denimowego trendu rodem z lat ’80. Bardzo proste w estetyce i scenografii fotografie Johna Olinsa skupiają uwagę przede wszystkim na stylizacjach, które są wariacjami na temat jeansu. Stylista Robbie Spencer interpretuje go na różne sposoby – od tych mocno sportowych sylwetek po te bardziej eleganckie. A Kasia Struss na każdym zdjęciu zmienia się w zależności od stylu – raz jest bardzo elegancka innym razem nieco niechlujna.

 

Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie różne oblicza jeansu według Kasi Struss!

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja