lamode > MODA POLSKA > MARKI > KASIA SOKOŁOWSKA W NAJNOWSZEJ KAMPANII MMC WIOSNA LATO 2015
Lamode.info

KASIA SOKOŁOWSKA W NAJNOWSZEJ KAMPANII MMC WIOSNA LATO 2015

KASIA SOKOŁOWSKA W NAJNOWSZEJ KAMPANII MMC WIOSNA LATO 2015

Dodane przez Kinga Nowicka
24 Kwiecień '15

Takich profesjonalistów, jak Kasia Sokołowska, w polskiej branży jest niewielu. Miano najsłynniejszej reżyserki pokazów mody w naszym kraju, nie zdobywa się jednak „od tak”. To, co złożyło się na niekwestionowany sukces Kasi i pozycję, jaką zajmuje obecnie w rodzimym świecie mody, to wypadkowa wielu lat ciężkiej pracy, chęci stałego udoskonalania swoich umiejętności i wiedzy, a także wiary w to, że moda w Polsce również może trzymać poziom i mieć przysłowiowe ręce i nogi.

 

Oprócz tego, że praktycznie żaden pokaz nie może odbyć się bez jej udziału, Kasia angażuje się także w inne modowe projekty. W polskiej edycji programu „Top Model” mogliśmy oglądać ją w roli jednego z jurorów, jakiś czas temu wzięła udział w sesji zdjęciowej dla marki Apart, a teraz światło dzienne ujrzała najnowsza kampania marki MMC, właśnie z jej udziałem. 

 

Za scenerię do ujęć, które wykonała zaprzyjaźniona z duetem MMC fotograf Aldona Karczmarczyk, posłużyła m.in. panorama Warszawy widoczna z jednego z najwyższych pięter wieżowca Cosmopolitan (w takich samym okolicznościach odbył się też ostatni pokaz marki). Na zdjęciach Karczmarczyk, w roli głównej oglądamy oczywiście projekty z wiosenno-letniej kolekcji zaprojektowanej przez Rafała Michalaka i Iloną Majer. To, jak zaprezentowała się w nich bohaterka kampanii, możecie sprawdzić w naszej galerii. 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja