lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > KASIA SMUTNIAK NA LISTOPADOWEJ OKŁADCE L’OFFICIELE
Lamode.info

KASIA SMUTNIAK NA LISTOPADOWEJ OKŁADCE L’OFFICIELE

KASIA SMUTNIAK NA LISTOPADOWEJ OKŁADCE L’OFFICIELE

Dodane przez Redakcja
25 Październik '12

Kasia Smutniak jest niekwestionowaną gwiazdą włoskiego kina. Polska aktorka zanim związała się z branżą filmową od piętnastego roku życia pracowała w zawodzie modelki. Jej przygoda z modą zaczęła się niewinnym dowcipem koleżanek, które wysłały zgłoszenie aktorki na konkurs Look of The Year. Zjawiskowa uroda Kasi przypadła do gustu jury, stąd przyznane drugie miejsce w konkursie. Później poszło już szybko. Wyjazdy do Mediolanu, Tokio i Rzymu. Kasia pojawiała się na wybiegach u czołowych projektantów oraz na okładkach prestiżowych magazynów w tym Vogue czy GQ.

 

Aktorstwo od zawsze było pasją Smutniak. Okazało się, że modelka równie dobrze, co na wybiegu czuje się na planie filmowym. Polka zadebiutowała w 2000 roku we włoskiej komedii Al momento giusto. Następnie pojawiła się m.in. w Hakerach Zaorskiego. W 2003 wystąpiła u boku swojego przyszłego męża Pietro Tarcione w filmie Radio West. Parę bardzo szybko okrzyknięto włoskimi Beckhamami. W tym czasie kariera Smutniak nabrała niesamowitego tempa. W 2009 roku modelka została twarzą zapachu Idole d’Armani. Rok później wystąpiła u boku takich hollywoodzkich sław jak John Travolta i Jonathan Rhys Meyers w filmie Pozdrowienia z Paryża.

 

Niestety, pasmo sukcesów zostało nagle przerwane tragedią rodzinną. Podczas skoku spadochronowego mąż Kasi uległ wypadkowi. Kilka godzin po feralnym wydarzeniu aktor zmarł. Od tego czasu modelka  praktycznie wycofała się z życia publicznego.

 

Dziś, po dwóch latach od rodzinnego dramatu, aktorka powróciła do pracy. Ostatnio zjawiskową modelkę mieliśmy okazję podziwiać podczas 69 edycji Festiwalu Filmowego w Wenecji. Smutniak poprowadziła otwarcie i zamknięcie tego kinematograficznego święta. Kreacje festiwalowe gwiazdy m.in. posągowa, czerwona suknia Armani Privé, czarna sukienka w stylu lat 50’ od Jil Sander czy długa, kwiecista suknia Valentino ozdobiona białym kołnierzem wzbudziły zachwyt  branży modowej. U boku Polki pojawił się nowy partner Kasi, producent filmowy, Domenico Procacci.

 

Modelka nie boi się już opowiadać o swoich dramatycznych wspomnieniach. Coraz częściej widzimy jej przepiękną twarz na okładkach modowych magazynów. W wydaniu wrześniowym włoskiego Vanity Fair możemy przeczytać wywiad z Kasią i podziwiać jej  urodę na okładce i w sesji zdjęciowej pisma. Kolejny wywiad z modelką zamieścił również we wrześniowej edycji A Magazine. Tym razem przyszła kolej na francuskiego L’Offciela. Kasia w zmysłowej fryzurze spogląda na nas z okładki listopadowego numeru tego miesięcznika.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja