lamode > MODA POLSKA > OSOBOWOŚCI > KAROL KĘDZIA – NOWA TWARZ AS MANAGEMENT
Lamode.info

KAROL KĘDZIA – NOWA TWARZ AS MANAGEMENT

KAROL KĘDZIA – NOWA TWARZ AS MANAGEMENT

Dodane przez Redakcja
25 Wrzesień '14

Ma 16 lat i w modelingu stawia dopiero pierwsze kroki, a już teraz został doceniony i zauważony przez świat mody. Podczas Paris Fashion Week mogliśmy podziwiać go na pokazach takich projektantów jak Lanvin, Kenzo czy Phillip Lim, a przed nim właśnie kolejny wyjazd – tym razem do Tokio, gdzie sezon kampanii trwa w najlepsze. Na świecie reprezentują go agencje Premium Models oraz Next London, a w rodzimym kraju odpowiada za niego AS Management, stojąca za sukcesami Kasi Jujeczki czy Maksa Behra.

 

Choć dla wielu odstające duże uszy byłyby problemem, w jego przypadku są dodatkowym atutem, a nawet znakiem rozpoznawczym. Jego nietypowa uroda i znakomite warunki fizyczne – ma 187 cm wzrostu i wymiary 93/76/72 - sprawiają, że kolejne propozycje współpracy pojawiają się w zawrotnym tempie. Nam kojarzy się z postacią znakomitego aktora Vincenta Cassela, ktory słynie z oryginalnej urody. W wolnym czasie Karol zajmuje się ratownictwem wodnym (czemu zawdzięcza wysportowaną sylwetkę) i pomaga w tym zajęciu bratu.

 

Zapamiętajcie to nazwisko i śledźcie karierę Karola na bieżąco. Mamy wrażenie, że to dopiero przedsmak jego możliwości w świecie modelingu. Samemu Karolowi życzymy wielu sukcesów i trzymamy kciuki!

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja