lamode > MODA POLSKA > NEWSY > KARNETY POBYTOWE FASHIONPHILOSOPHY FASHION WEEK POLAND
Lamode.info

KARNETY POBYTOWE FASHIONPHILOSOPHY FASHION WEEK POLAND

KARNETY POBYTOWE FASHIONPHILOSOPHY FASHION WEEK POLAND

Dodane przez Karolina Kucharska
09 Październik '12

FashionPhilosophy Fashion Week Poland to największe wydarzenie modowe w Polsce. Odbywa się cyklicznie w Łodzi na Księżym Młynie. Najbliższa, siódma edycja odbędzie się w dniach 24-28 października 2012 r. i zaprezentuje trendy na sezon wiosna-lato 2013. 

 

Dla wszystkich fanów mody FashionPhilosophy Fashion Week Poland przygotował ofertę ekskluzywnych karnetów pobytowych. Jest to szyta na miarę oferta zapewniająca kompleksową opiekę podczas trzech lub czterech dni pobytu w modowej stolicy Polski. Specjalnie opracowany pakiet  to przede wszystkim najlepsze miejsca podczas pokazów mody w rzędach 1-5, możliwość wejścia na backstage i zobaczenia przygotowań do pokazu, a także wejście do Sponsor’s Club na terenie miasteczka Fashion Week. Ponadto Fashion Week to także codzienne after party, gdzie zapewniony jest pobyt   w strefie VIP oraz inne modowe eventy czy wydarzenia towarzyszące.

 

W ramach karnetu rezerwujemy także pokój w trzy lub czterogwiazdkowym  hotelu, zapewniamy codziennie lunche i kolacje w partnerskich restauracjach oraz transfery do miasteczka Fashion Week Poland.

 

Więcej na: www.fashionweek.pl

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja