lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > KARL LAGERFELD PRZEPRASZA ADELE
Lamode.info

KARL LAGERFELD PRZEPRASZA ADELE

KARL LAGERFELD PRZEPRASZA ADELE

Dodane przez Redakcja
10 Luty '12

Niemiecki projektant Karl Lagerfeld znany jest ze swoich skandalicznych i często obraźliwych opinii. Nie inaczej rzecz się miała podczas wywiadu dla Metro Paris, gdzie projektant nazwał brytyjską piosenkarkę Adele „zbyt grubą”. Designer, miłośnik szczupłej sylwetki, zaznaczył, że kilkukrotna zdobywczyni nagrody Grammy jest „zbyt gruba, ale posiada piękną twarz i boski głos”.

 

Ta opinia wywołała wiele kontrowersji, dlatego projektant szybko się ocknął i postanowił przeprosić za swoje niemiłe spostrzeżenia. Stwierdził, iż jego wypowiedź została wyrwana z kontekstu i w związku z tym nabrała całkiem innego znaczenia. Dodał również: „Chciałbym powiedzieć Adele, że jestem jej ogromnym wielbicielem (…). Jest moją ulubioną piosenkarką (…). Sam schudłem 30 kilo w przeciągu 10 lat i udało mi się utrzymać tę wagę. Dobrze znam uczucie presji wywołane przez komentarze w prasie na temat wyglądu. Adele jest piękną dziewczyną. Jest najlepsza i z niecierpliwością czekam na jej następną płytę”.


Warto zwrócić uwagę na to, że w nie wszyscy w branży muzycznej muszą iść drogą rozmiarów wyznaczanych przez projektantów mody. Wiele kobiet udowodniło już, że to głos i talent, a nie sylwetka, decydują o sukcesie.

TAGI:     Karl Lagerfeld | Adele
NAPISZ DO NAS
WYPEŁNIENIE KAŻDEGO Z PÓL JEST WYMAGANE
Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja