lamode > URODA > WŁOSY > KARITÉ - PIELĘGNACJA INTENSYWNIE ODŻYWIAJĄCA WŁOSY SUCHE I ZNISZCZONE
Lamode.info

KARITÉ - PIELĘGNACJA INTENSYWNIE ODŻYWIAJĄCA WŁOSY SUCHE I ZNISZCZONE

KARITÉ - PIELĘGNACJA INTENSYWNIE ODŻYWIAJĄCA WŁOSY SUCHE I ZNISZCZONE

Dodane przez Karolina Kucharska
06 Październik '12

Historia linii pielęgnacyjnej Karité sięga do lat 50., kiedy to paryski stylista fryzur Rene Furterer pragnąc zadbać o włosy największej gwiazdy kina, Marilyn Monroe, opracował Karité krem intensywnie rewitalizujący, który to stał się początkiem całej linii Karité i wykorzystania masła Karité w dermokosmetyce.

 

W linii Karité znajdziemy flagowy już produkt - maskę intensywnie regenerującą włosy suche i zniszczone, olejek intensywnie odżywiający do bardzo suchej skóry głowy i włosów, szampon odżywczy do bardzo suchej skóry głowy i zniszczonych włosów, koncentrat odżywczo-regenerujący do włosów suchych i zniszczonych, bez spłukiwania oraz serum S.O.S na zniszczone i rozdwojone końcówki, bez spłukiwania.


Masło Karité, które znajdziemy w kosmetykach marki Rene Furterer pozyskuje się z nasion owoców drzewa z rodziny sączyńcowatych, które rośnie na terenie Afryki Subsaharyjskiej. Lipidowa konsystencja pełna nasyconych kwasów tłuszczowych i substancji niezmydlającej przypomina masło i od lat ma tradycyjne zastosowanie spożywcze oraz pielęgnujące skórę i włosy.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja