lamode > MODA ZAGRANICZNA > KOLEKCJE > KAPSUŁOWA KOLEKCJA FREJA BEHA MEETS ZADIG & VOLTAIRE
Lamode.info

KAPSUŁOWA KOLEKCJA FREJA BEHA MEETS ZADIG & VOLTAIRE

KAPSUŁOWA KOLEKCJA FREJA BEHA MEETS ZADIG & VOLTAIRE

Dodane przez Redakcja
23 Marzec '14

Duńska modelka, która przez dłuższy czas stała w cieniu, w tym sezonie wraca do gry. Co więcej, dokonała tego w wielkim stylu - otwierając debiutancki pokaz Nicolasa Ghesquière podczas Paryskiego Tygodnia Mody.

 

Niezmiennie, od kilku sezonów, Freja Beha Erichsen pozostaje także twarzą marki Zadig & Voltaire. Kolejny efekt współpracy? Kapsułowa kolekcja o nazwie „Freja Beha Meets Zadig & Volatire”! Dunka tworząc projekty sygnowane jej imieniem, skupiła się na odwzorowaniu własnego stylu, który łączy w sobie androgeniczne inspiracje, wielkomiejski luz oraz bazowe elementy garderoby. Wśród propozycji znajdziemy m.in t-shirty, dżinsową kurtkę oraz dużą czarną torbę.

 

Naszym hitem jest biała, przeskalowana koszulka z literą F, która reprezentuje wolność (ang. freedom) oraz przypomina o autorce projektu. Kolekcja cechuje się niezwykłą prostotą, która nadaje ubraniom dodatkowego uroku. Czterdzieści procent dochodów pochodzących ze sprzedaży zostanie przekazane fundacji Doctors Without Borders. Ubrania dostepne będą w sprzedaży on-line, za pośrednictwem internetowej strony marki oraz  w sklepach stacjonarnych, od kwietnia tego roku.

 

 

Co sądzicie o efektach współpracy Erichsen z francuską marką?

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja