lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > KANYE WEST W OKŁADKOWEJ SESJI INTERVIEW MAGAZINE– LUTY 2013
Lamode.info

KANYE WEST W OKŁADKOWEJ SESJI INTERVIEW MAGAZINE– LUTY 2013

KANYE WEST W OKŁADKOWEJ SESJI INTERVIEW MAGAZINE– LUTY 2013

Dodane przez Kamila Maria Żyźniewska
21 Styczeń '14

Kilkanaście lat temu, na łamach jesienno-zimowego wydania Arena Homme Plus, światło dzienne ujrzała sesja autorstwa Stevena Kleina, prezentująca poobijanego i zakrwawionego Justina Timberlake’a. Amerykański fotograf diametralnie zmienił wizerunek znanego piosenkarza, który powoli zaczął mieć coraz mniej wspólnego ze słodkim chłopcem z boysbandu. Trudno się dziwić takiej metamorfozie – każdy kto zdecydował się na sesję z Kleinem, mógł się spodziewać konkretnych efektów.

 

Przy okazji lutowej sesji do magazynu Interview, zimne spojrzenie Kleina zwróciło się w stronę innego znanego muzyka. I tak, wraz z początkiem 2014 roku, na pierwszy ogień poszedł amerykański raper, wokalista i producent muzyczny – Kanye West.

 

Mokry od potu, z diamentowym grillem na zębach, zionie płomieniami z okładki najnowszego numeru amerykańskiego pisma. W środku magazynu znajdziemy edytorial autorstwa Kleina oraz wywiad ze znanym muzykiem, przeprowadzony przez reżysera Steve’a McQueena, twórcę m.in. „12 Years a Slave” (2013) oraz „Wstydu” (2011).  Kanye West opowiada w nim o wideoklipie „Bound 2”, ojcowstwie, o swojej fascynacji Madonną i podejściu do swojej pracy.

 

W sesji Kleina, muzyk pojawia się m.in. w maskach Maison Martin Margiela. Za wizerunek Kanye Westa odpowiadał Karl Templer, znany stylista i dyrektor kreatywny Interview Magazine.

 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja