lamode > MODA ZAGRANICZNA > MARKI > KAMPANIA ZARA TRF JESIEŃ ZIMA 2014/2015
Lamode.info

KAMPANIA ZARA TRF JESIEŃ ZIMA 2014/2015

KAMPANIA ZARA TRF JESIEŃ ZIMA 2014/2015

Dodane przez Redakcja
01 Sierpień '14

Jeśli można powiedzieć, że na kampanię sieciówki czekamy z niecierpliwością, to na pewno jesienna propozycja hiszpańskiej Zary będzie tą, której nie chcemy przegapić. Należąca do grupy INDITEX sieć sklepów, wypuszcza każdą kolekcję w częściach, czerpiąc inspiracje ze światowych wybiegów, uwzględniając w nich mieszankę sportowego stylu Alexandra Wanga, minimalizm francuskiego Céline czy przepych Balmain.

 

Do najnowszej jesiennej kampanii, Zara zaprasza wschodzącą gwiazdę modelingu Olę Rudnicką  - która w tym sezonie ma za sobą m.in. sesję w Vogue China - oraz Malaikę Firth, jedną z twarzy brytyjskiego domu mody Burberry.

 

Sesja utrzymana w młodzieżowym charakterze, przedstawia modelki na sali gimnastycznej, co przywodzi na myśl sportowy szyk - jeden z głównych nurtów zimowych pokazów. Wśród najnowszych propozycji można zauważyć inspiracje zwierzęcymi grafikami i kultowymi w latach siedemdziesiątych wełnianymi swetrami, które w tym roku zaprezentowały takie marki jak: Givenchy, Giorgio ArmaniCéline, Tommy Hilfiger czy Louis Vuitton.

 

Zobaczcie wszystkie zdjęcia w naszej galerii!

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja