lamode > MODA ZAGRANICZNA > MARKI > KAMPANIA UNITED COLORS OF BENETTON WIOSNA LATO 2013
Lamode.info

KAMPANIA UNITED COLORS OF BENETTON WIOSNA LATO 2013

KAMPANIA UNITED COLORS OF BENETTON WIOSNA LATO 2013

Dodane przez Ismena Dąbrowska
24 Styczeń '13

Alek Wek, Lea T, Hanaa Ben Abdesslem, Kiera Chaplin, Charlotte Free, Mario Galee, Dudley O’Shaughnessy, Matias Perdomo, Elettra Wiedemann – dziewięć różnych osób, odmienne osobowości i oryginalne typy urody. Właśnie takich ambasadorów do swoich kampanii wybiera zwykle United Colors off Benetton, który od lat 80. tworzy kampanie nie tylko kontrowersyjne, ale przede wszystkim społeczne i na pewno nie nudne. Mają zwracać uwagę zarówno na problemy jak i zagadnienia obecnych czasów jak wielokulturowość czy kosmopolityczny duch społeczeństwa.

 

Dlatego do najnowszej kampanii na wiosnę lato 2013 zaproszono dziewięciu znanych obywateli świata z różnych jego stron – dziewięć ciekawych osób zaangażowanych społecznie, które stały się nie tylko twarzami marki Benetton, ale także fundacji Unhate. Wszyscy symbolizują różne kolory, odcienie, które zinterpretowali i zaprezentowali na własny, indywidualny sposób.

 

Cała dziewiątka na zdjęciach Giulio Rusitchelli pozuje w koszulkach, z których cały dochód ze sprzedaży zasili konto fundacji. T-shirty sprzedawane będą we wszystkim sklepach marki oraz na jej stronie internetowej.

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja