lamode > MODA ZAGRANICZNA > MARKI > KAMPANIA REKLAMOWA SISLEY NA WIOSNĘ LATO 2012
Lamode.info

KAMPANIA REKLAMOWA SISLEY NA WIOSNĘ LATO 2012

KAMPANIA REKLAMOWA SISLEY NA WIOSNĘ LATO 2012

Dodane przez Redakcja
04 Kwiecień '12

Paryż, rok 1968, pojawia się pierwsza jeansowa kolekcja Sisley. Z każdym kolejnym sezonem francuska firma rozrasta się i umacnia swoją pozycję na rynku tworząc modne, awangardowe projekty. Sisley szybko staje się synonimem dobrej jakości. Obecnie marka oferuje ubrania dla kobiet, mężczyzn i dzieci, formalne, eleganckie, casualowe i sportowe kolekcje co sezon trafiają do sprzedaży w blisko 850 sklepach na całym świecie. Ale to tylko suche dane i fakty. Bo co najważniejsze to pogoń za trendami, zaangażowanie w codzienną pracę, miłość do projektowania oraz chęć dzielenia się z innymi swoją pasją. W kampaniach reklamowych Sisley kreuje prawdopodobną rzeczywistość, fikcję, o której marzą klienci, taką, z którą będą mogli się identyfikować, której będą pragnąć.

 

Kampania na wiosnę lato 2012 idealnie pasuje do tej koncepcji. Zdjęcia zrealizowane przez Kurta Stallaerta w pełni oddają styl francuskiej marki, która z jednej strony stawia na elegancję i wysoką jakość, a z drugiej pragnie podążać za najnowszymi trendami z wybiegów. Kto jednak powiedział, że klasyka musi być nudna? Twórcy ujęć podeszli do prezentacji kolekcji z przymrużeniem oka fotografując modeli i modelki w kreacjach ze świetnych materiałów w prozaicznych sytuacjach.

 

Salon fryzjerki, w którym klient sam obcina sobie włosy, kury znoszące jajka na środku skórzanej kanapy, elegancka blondynka z kurfem na narzędzia i jej koleżanka malująca ściany w plisowanej sukience – koniecznie obejrzyj te zdjęcia!

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja