lamode > MODA ZAGRANICZNA > MARKI > KAMPANIA REKLAMOWA MARKI PATRIZIA PEPE NA SEZON JESIEŃ-ZIMA 2011/2012
Lamode.info

KAMPANIA REKLAMOWA MARKI PATRIZIA PEPE NA SEZON JESIEŃ-ZIMA 2011/2012

KAMPANIA REKLAMOWA MARKI PATRIZIA PEPE NA SEZON JESIEŃ-ZIMA 2011/2012

Dodane przez Redakcja
14 Lipiec '11

Przed obiektywem fotografów Merta Alasa i Marcusa Piggotta, znanych lepiej jako Mert&Marcus, odważyło się stanąć wiele osób słynących ze swojej ekscentryczności w tym Madonna, Kate Moss czy Andrej Pejic. Teraz na współpracę z nimi zdecydowała się włoska marka Patrizia Pepe, dla której duet fotografów przygotował kampanię promującą kolekcję na sezon jesień-zima 2011/12.

 

Sesja zdjęciowa odbyła się we wnętrzach luksusowego hotelu Mayfair w Londynie. Ekskluzywna sceneria miejsca idealnie współgrała z wysoką jakością tkanin i dodatków zaprezentowanych na zdjęciach. Marka Patrizia Pepe słynie bowiem z dbałości o każdy nawet najdrobniejszy szczegół swoich ubrań. W samej kolekcji odnajdziemy miks różnych stylów – od hippie po glam rock, co sprawi, że z pewnością każdy odnajdzie w niej coś dla siebie.

 

Wszyscy z pewnością pamiętamy wcześniejszą kampanię Patrizia Pepe, w której modelka zasłaniała swoją twarz różnymi przedmiotami. Tym razem to właśnie twarz, a zwłaszcza magnetyczne spojrzenie modelki Edity Vilkeviciute intryguje i przykuwa uwagę. Rozmarzona aura, która uchwycona została za pomocą specjalnej obróbki, w połączeniu z rockowym wizerunkiem modelki stanowią idealny balans pomiędzy luksusowym i dzikim obliczem marki.

 

Mert&Marcus kolejny raz udowodnili, że są w świetnej formie, a ich prace naprawdę potrafią zachwycać! Zajrzyjcie do galerii i oceńcie to sami.

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja