lamode > MODA POLSKA > MARKI > KAMPANIA MARKI OCHNIK NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2011
Lamode.info

KAMPANIA MARKI OCHNIK NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2011

KAMPANIA MARKI OCHNIK NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2011

Dodane przez Redakcja
23 Sierpień '11

Mimo iż świeci słońce, a na termometrach wreszcie mamy iście letnie temperatury, to na ulicach pojawiają się już jesienno zimowe trendy -  a to ze względu na to, że zakątki polskich miast coraz częściej służą fotografom jako arena prezentacji kolekcji rodzimych marek. Tak było i tym razem – Ochnik swoją najnowszą kampanię na sezon jesień zima 2011 postanowił zorganizować na tle warszawskich kamienic w centrum miasta.

 

W sesji wzięło udział aż pięciu modeli z agencji D’Vision, dla której pracuje między innymi Anja Rubik. Zobaczyć mogliśmy znaną z Top Model – Olę Kuligowską, Joannę Różycką, Aleksandrę Rogowską oraz Jacka Jelonka i Mateusza Wiencka. Za obiektywem aparatu stanęła Aldona Karczmarczyk, której idealnie udało się oddać klimat i nastrój kolekcji – wielkomiejski luz, odrobina przekory, buntu i niejednoznaczność. Sesja podzielona została na dwie odsłony dzień i noc – prezentując stylizacje zarówno bardziej casualowe jak i eleganckie - wieczorowe.

 

Kożuchy, skórzane kurtki, futrzane czapki – to zdaniem marki prawdziwe must have nadchodzących miesięcy. Jak podoba się Wam sesja i kolekcja?

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja