lamode > MODA ZAGRANICZNA > MARKI > KAMPANIA JASON WU WIOSNA 2014
Lamode.info

KAMPANIA JASON WU WIOSNA 2014

KAMPANIA JASON WU WIOSNA 2014

Dodane przez Redakcja
04 Styczeń '14

Wiosenna kampania Jasona Wu jest już trzecią realizacją pomysłu znanego z poprzednich sesji wizerunkowych marki. Projektant pojawiał się w nich w towarzystwie topmodelek - Stephanie Seymour i Christy Turlington, we wnętrzach znanych restauracjiTym razem u jego boku zobaczyliśmy Karen Elson, która otwierała jego pokaz na sezon wiosna lato 2014.

 

Modelka i projektant pozują przy stole na tle liściastej tapety Indochine - jednego z najważniejszych miejsc na mapie Nowego Jorku, kultowej restauracji, która od 1984 roku zorganizowała wiele wydarzeń związanych ze światem mody i sztuki. Jest to także jeden z ulubionych lokali Jasona, w którym, jak twierdzi - nie można się nudzić i zawsze spotyka się ciekawych ludzi.

 

Pierwszy raz poszedłem do Indochine, gdy byłem studentem Parsons. Wkradłem się na imprezę, która odbywała się tam podczas Tygodnia Mody i spotkałem Cindy Crawford. Byłem zafascynowany gwiazdami. Jako dziecko lat 90. zawsze idealizowałem supermodelki, a to był pierwszy raz, kiedy jakąś spotkałem. To było doścwiadczenie natury religijnej.” - powiedział portalowi Style.com.

 

Autorami zdjęć jest fotograficzny duet Inez van Lamsweerde i Vindoodh Matadin.

 


Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja