lamode > MODA POLSKA > MARKI > KAMPANIA HOUSE JESIEŃ ZIMA 2013/14
Lamode.info

KAMPANIA HOUSE JESIEŃ ZIMA 2013/14

KAMPANIA HOUSE JESIEŃ ZIMA 2013/14

Dodane przez Ismena Dąbrowska
05 Sierpień '13

Berlin to jeden z najmodniejszych kierunków w Europie. Tętniąca życiem metropolia przyciąga tłumy młodych ludzi atrakcjami, weekendowymi imprezami i miejscami, gdzie najlepiej udać się z przyjaciółmi. Niemiecka stolica to także mekka indywidualistów – jest otwarta na modę, nowe muzyczne kierunki czy osobowości. Tam właśnie rozgrywa się historia z najnowszej kampanii House na jesień zimę 2013/14, której przyglądaliśmy się zza kulis.

 

Marka na nowy sezon prezentuje utrzymane w streetwearowej estetyce ubrania m.in. bejsbolówki, bluzy inspirowane tymi z amerykańskich uniwersytetów, parki, swetry czy kolorowe czapki, które sprawdzą się podczas chłodniejszych dni spędzonych w mieście. Ubrania są także tłem dla opowieści o dwójce zupełnie różnych osób, które wpadają w wir berlińskiego życia. Ona kocha muzykę i taniec, on ruch i jazdę na rowerze – wszystkie swoje pasje połączyli w dynamicznym zwiedzaniu i odkrywaniu miasta.

 

Autorem kampanii jest ponownie Rafał Milach – wielokrotnie współpracujący z marką fotograf z agencji AFPHOTO, za stylizacje odpowiedzialna jest Marta Kalinowska.

 

Całość znajdziecie w galerii!

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja