lamode > MODA POLSKA > KOLEKCJE > KAMPANIA BOHOBOCO NA SEZON WIOSNA LATO 2012 Z MAGDĄ JASEK
Lamode.info

KAMPANIA BOHOBOCO NA SEZON WIOSNA LATO 2012 Z MAGDĄ JASEK

KAMPANIA BOHOBOCO NA SEZON WIOSNA LATO 2012 Z MAGDĄ JASEK

Dodane przez Marta R.
28 Marzec '12

Kamil Owczarek i Michał Gilbert Lach kilka dni po kalendarzowej wiośnie prezentują lookbook swojej najnowszej kolekcji. Z dala od głównych nurtów związanych z letnim sezonem, wśród propozycji projektantów nie znajdziemy ani kwiatów, ani żywej kolorystyki, ani też motywów zwierzęcych czy marynarskich. Duet postawił na sprawdzoną klasykę - czyli to z czego znane są ich dotychczasowe projekty.

 

Kolekcja oscyluje wokół geometrii i minimalizmu, który przejawia się zarówno za pośrednictwem oszczędnej kolorystyki (biel, beż, czerń), jak i fasonów. Kobiecość i zmysłowość nie jest oczywista i nachalna, a wydobywana za pomocą detali, takich jak na pozór niewidoczne rozcięcia, przezroczystości czy delikatnie zaznaczona talia.

 

Nową twarzą kolekcji projektantów została bardzo charakterystyczna, rudowłosa modelka Magdalena Jasek (Free Models), która przed obiektywem Michała Kempskiego (ilike-photo) wcieliła się w rolę kobiety Bohoboco.

 

Zależało nam na podkreśleniu naszego stylu i tego tajemniczego ducha, który stoi za naszymi koncepcjami. – komentuje jeden z projektantów Michał Gilbert Lach – Temperamentna i fenomenalna uroda Magdy Jasek doskonale wkomponowała się w wizję kreowanej przez nas mody. – dodaje.

 

Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie efekty pracy zespołu!

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja