lamode > MODA POLSKA > MARKI > KAMPANIA BIG STAR JESIEŃ ZIMA 2012/13
Lamode.info

KAMPANIA BIG STAR JESIEŃ ZIMA 2012/13

KAMPANIA BIG STAR JESIEŃ ZIMA 2012/13

Dodane przez Redakcja
06 Wrzesień '12

Po prostu bądź sobą! Tak głosi hasło przewodnie kampanii Big Star, które zachęca nas do wybierania ubrań pasujących do naszej osobowości.

 

Nawiązując do stylistyki poprzedniego sezonu, grupa modeli reprezentuje różnych wiekiem i osobowością odbiorców marki. Specjalnie na potrzeby tej kampanii zaangażowano wyrazistych modeli, wschodzące gwiazdy światowych wybiegów. Zobaczyć możemy między innymi Josha Beecha, znajdującego się na 11 miejscu wśród najlepszych modeli świata, który występował w sesjach m.in. dla Vogue Homme, czy GQ oraz był twarzą m.in. Burberry, Moschino, Diesel, Just Cavalli, Tommy Hilfiger, Valentino. Wśród pań na uwagę zasługuje z pewnością Karolina Wąż, która pierwsze sukcesy w modelingu zaczęła osiągać jako 17-latka. Pojawiła się na wybiegach znanych marek np. Just Cavalli, Fendi, Versus, Celine, czy też Marc by Marc Jacobs, gdzie otworzyła pokaz kolekcji. W sesji wystąpili również Greg Nawrat, Roman Seefeld, Paulina Wyka czy Aleksandra Rogowska.

 

Autorem zdjęć jest tym razem młody angielski fotograf - Matthew Brookes. Jego zdjęcia wielokrotnie gościły na łamach magazynów Vogue, GQ, czy Vanity Fair. Jest także autorem kampanii reklamowych dla Burberry, Cartier i Paco Rabanne.

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja