lamode > INFO > KULTURA > KALENDARZ GAGAMODELS 2016
Lamode.info

KALENDARZ GAGAMODELS 2016

KALENDARZ GAGAMODELS 2016

Dodane przez Ewelina Jabkiewicz
04 Grudzień '15

Kalendarz GAGMODELS na rok 2016 to kolejna już edycja stworzona przez poznańską agencję modelingu, która wspiera akcję charytatywną. W publikacji znajdziemy zdjęcia Mateusza Stankiewicza, a głównymi bohaterkami zostały oczywiście podopieczne GAGAMODELS. „W tym roku ustąpiłam miejsca w kalendarzu moim młodszym koleżankom, z całego serca wspierając ideę, która przyświeca jego tworzeniu i zachęcam do wsparcia Stowarzyszenia „Potrafię Więcej” – mówiła Monika Jac Jagaciak.

 

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem przyszłoroczną edycją, wydawca zdecydował się przesunąć premierę i publikacja już jest dostępna w sprzedaży. Kalendarz jest wykonany ręcznie i ukaże się wyłącznie w wersji limitowanej 100 sztuk. Całkowity dochód ze sprzedaży kalendarzy GAGAMODELS trafi w tym roku do Stowarzyszenia „Potrafię Więcej“.

 

Jeżeli interesuje Was zakup obecnej edycji, zobaczcie instrukcję organizatoów jak krok po kroku możecie go nabyć!

 

  1. Zamów kalendarz wysyłając do nas e-maila pod adres gaga@gaga.pl
  2. Dokonaj wpłaty bezpośrednio na konto Stowarzyszenia „Potrafię Więcej“. Numer konta znajduje się poniżej ( podany jest na specjalnie przygotowanej kartce z Moniką Jac Jagaciak). W razie problemów z odczytaniem numeru konta dopytaj o szczegóły drogą e-mailową.
  3. Minimalna kwota wpłaty wynosi 500 zł. Oczywiście możesz przelać dowolną kwotę wyższą niż minimalna – do czego szczerze zachęcamy!
  4. Pamiętaj o tym by dopisać w przelewie: DAROWIZNA – KALENDARZ GAGAMODELS
  5. Prześlij do nas drogą e-mailową potwierdzenie dokonania przelewu
  6. Kiedy tylko otrzymamy informację ze Stowarzyszenia, iż pieniążki dotarły ( zaksięgował się przelew na ich koncie ) wysyłamy do Ciebie kalendarz.
  7. Koszty przesyłki na terenie Polski leżą po naszej stronie. W innych wypadkach prosimy o kontakt drogą e-mailową
  8. Prosimy o cierpliwość, ponieważ tak jak pisaliśmy wcześniej, kalendarze będą docierały do nas po kilkanaście sztuk tygodniowo.
  9. Potwierdzimy Państwu całość zrealizowanej transakcji nim wyślemy kalendarz. Poprosimy w nim także o podanie adresu pod jaki kurier dostarczy paczkę.

 

Wspieramy projekt i zachęcamy do przyłączenia się do akcji!

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja