lamode > MODA POLSKA > KOLEKCJE > JUSTYNA CHRABELSKA - KOLEKCJA LOUNGEWEAR
Lamode.info

JUSTYNA CHRABELSKA - KOLEKCJA LOUNGEWEAR

JUSTYNA CHRABELSKA - KOLEKCJA LOUNGEWEAR

Dodane przez Kinga Nowicka
16 Maj '15

Która z nas nie marzy o tym, by spędzić cały dzień w piżamie i cieszyć się wolną, pełną beztroski i radości życia chwilą? Z najnowsza kolekcją Loungewear od Justyny Chrabelskiej możemy robić to permanentnie! Projektantka proponuje bowiem serię projektów wykonanych z wysokich jakości naturalnych tkanin, których kroje są na tyle uniwersalne, że równie dobrze możemy je traktować stricte jako piżamę, ale też swobodnie pokazać się w nich poza domem.

 

Na kolekcję Loungewear składają się luźne t-shirty, szorty z baskinką, bluzki ze zwiewnymi rękawami, lekkie tuniki w paski, a także dodatki w postaci bawełnianych worków – docelowo na piżamę, ale nie tylko! Z tymi propozycjami, jak twierdzi sama Justyna, perspektywa letniego poranku nad basenem, leniwego popołudnia na tarasie skąpanym w słońcu i uroku ciepłych wakacyjnych nocy staje się jeszcze bardziej kusząca!

 

Poniżej możecie zobaczyć sylwetki prezentujące linię Loungewear, a także premierowy filmik Travel Kit towarzyszący najnowszej kolekcji ready to wear na wiosnę lato 2015. Autorką tego niezwykle klimatycznego wideo jest Kama Czudowska, a w roli głównej pojawia się modelka Carolina Loureiro

 

JUSTYNA CHRABELSKA TRAVEL KIT from Kama Czudowska on Vimeo.

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja