lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > JULIEN DAVID WSPÓŁPRACUJE Z QUICKSILVER
Lamode.info

JULIEN DAVID WSPÓŁPRACUJE Z QUICKSILVER

JULIEN DAVID WSPÓŁPRACUJE Z QUICKSILVER

Dodane przez Kamila Maria Żyźniewska
18 Czerwiec '14

Pokazy kolekcji Juliena Davida to już stały punkt harmonogramu paryskiego Tygodnia Mody. Francuskiego projektanta nie zabraknie również podczas zbliżającej się edycji tego wydarzenia, gdzie zaprezentuje swoją kolekcję na wiosenno-letni sezon 2015.

 

Tym razem na paryskim wybiegu, swoją premierową odsłonę będą miały również projekty, jakie znalazły się w specjalnej kapsułowej linii Davida dla australijskiej marki surfungowej Quicksilver.

 

Powyższa współpraca jest przewidziana na trzy lata i ma obejmować sześć kolekcji, w której znajdą się szorty męskie, kombinezony, sportowe koszulki typu rashguard oraz T-shirty.

 

 „Kiedy dorastałem we wczesnych latach 90’, Quicksilver reprezentował wszystko, co fajne i typowe dla kalifornijskiego stylu życia. Jestem chłopakiem z miasta, ale T-shirty, nadruki – miałem to wszystko” – powiedział projektant w wywiadzie dla portalu WWD.

 

Dodatkowo, Julien David postanowił wykorzystać w swojej kolekcji materiały uzyskane z recyklingu butelek PET. Dzięki temu powstały neoprenowe szorty i koszulki z lycry.

 

 

 

TAGI:     Julien David | Quicksilver
Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja