lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > JULIA RESTOIN-ROITFELD PROJEKTANTKĄ?
Lamode.info

JULIA RESTOIN-ROITFELD PROJEKTANTKĄ?

JULIA RESTOIN-ROITFELD PROJEKTANTKĄ?

Dodane przez Kamila Maria Żyźniewska
28 Czerwiec '14

Córka znanej stylistki i redaktorki Carine Roitfeld nie poprzestaje na karierze modelki. Julia Restoin-Roitfeld planuje zaprojektowanie bielizny dla młodych matek i kobiet w ciąży.

 

„Moją wymarzoną pracą jest zaprojektowanie seksownej kolekcji dla ciężarnych kobiet, może również pięknej bielizny dla przyszłych matek. Niemożliwe jest znalezienie ładnej seksownej bielizny dla ciężarnych, lub karmiących kobiet, a jak wiadomo wtedy potrzeba dodatkowej dawki pewności siebie i uczucia, że jest się seksowną” – powiedziała Roitfeld brytyjskiemu Vogue.

 

33-letnia Julia, matka małej Romy (która przyszła na świat w maju 2012 roku), przyznaje, że na tym etapie swojego życia czuje się najlepiej w swoim ciele . W wywiadzie dla Vogue UK wspomina również sesję z magazynu i-D autorstwa Mario Sorrentiego, gdzie pozowała przed obiektywem fotografa w zaawansowanej ciąży. Uważa, że jest to zdecydowanie jej ulubiona sesja, która uwieczniła jeden z najbardziej wyjątkowych momentów jej życia. 

 

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia ze wspomnianej przez nią sesji oraz inne fotografie z edytoriali z udziałem Julii Restoin-Roitfeld. Zobaczcie!

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja