lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > JULIA BANAŚ W VOGUE PARIS (SIERPIEŃ 2016)
Lamode.info

JULIA BANAŚ W VOGUE PARIS (SIERPIEŃ 2016)

JULIA BANAŚ W VOGUE PARIS (SIERPIEŃ 2016)

Dodane przez Ewelina Jabkiewicz
20 Lipiec '16

Witamy Julię Banaś w Vogue Paris! Podopieczna AS MANAGEMENT to kolejna wschodząca gwiazda polskiego modelingu – to nazwisko warto uważnie śledzić!

 

Julia Banaś może się pochwalić współpracą z Johnem Galliano i Rochas przy tworzeniu lookbooków, pokazami dla Miu Miu i Fendi, okładkami Elle Arabia i Elle Polska oraz Marie Claire Italy, ale również liczną kolekcją kampanii – w swoim portfolio ma sesje dla Gucci, Marc Jacobs, Emporio Armani, Rochas, All Saints, Custo Barcelona czy Oysho. Polska modelka do tej pory miała co prawda na swoim koncie edytoriale dla Vogue (widzieliśmy ją w edycjach włoskiej i ukraińskiej), ale dopiero teraz możemy ją podziwiać w paryskim wydaniu.

 

Twórcy sierpniowego numeru francuskiego Vogue`a zaprosili Julię do intrygującej sesji „Porażenie słoneczne”, w której dominują mocne kolory i geometryczne motywy. Plastyczna uroda Polki doskonale wpisała się w klimat popowej koncepcji z vintage`oweym zacięciem. Stylistka Veronique Didry wybrała dla modelki odważne połączenia kolorystyczne, nierzadko w zestawieniu color blocking. Na zdjęciach autorstwa Charlotte Wales widzimy projekty Hermes, Marni, Isabel Marant, Victoria Beckham, Iceberg, Zadig & Voltaire czy Mugler.

 

To jedna z naszych ulubionych sesji Julii Banaś, a jakie jest Wasze zdanie?  

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja