PL / EN
JULIA BANAŚ TWARZĄ KAMPANII SOLAR F/W 2017/18

JULIA BANAŚ TWARZĄ KAMPANII SOLAR F/W 2017/18

Polska gwiazda modelingu zachwyca w jesiennej sesji wizerunkowej marki Solar!

Marka Solar prezentuje kampanię kolekcji na sezon jesień zima 2017/2018 i kontynuuje współprace z gwiazdami polskiego modelingu. Tym razem do swojej wizerunkowej sesji twórcy firmy zaprosili Julię Banaś.

JULIA BANAŚ – PORTFOLIO MODELKI

Julia Banaś to obecnie jedno z najgorętszych nazwisk polskiego modelingu. Podopieczna agencji AS Management zaczynała w 2014 roku, dzisiaj może się pochwalić współpracami z największymi w branży. Polka ma na swoim koncie kampanie Gucci, Marc Jacobs, Emporio Armani, Rochas, Custo Barcelona, Sies Marjan, Fay, Ulla Johnson, All Saints czy Zara. Jej twarz zdobiła okładki Vogue Portugal, The Edit, Marie Claire Italy, Ella Arabia czy Elle Polska, a kilkadziesiąt edytoriali z jej udziałem to sesje dla prestiżowych tytułów i spotkania z najlepszymi fotografami i stylistami na świecie. Urodę modelki doceniły też takie ikony, jak Karl Lagerfeld czy Miuccia Prada, którzy zaprosili ją do występów w swoich pokazach. Teraz do swojego bogatego portfolio Julia może dopisać też kampanię dla marki Solar Company.

ZOBACZ TEŻ: NAJLEPSZE SESJE Z UDZIAŁEM JULII BANAŚ

SOLAR JESIEŃ ZIMA 2017/2018

Za tło kampanii posłużyły wnętrza gdańskiego Teatru Szekspirowskiego – proste, geometryczne formy, drewno, surowe białe ściany i kamienne balustrady podkreślają jesienny charakter kolekcji. Architektura teatru nawiązuje do cięć i starannych wykończeń ubrań. Zarówno wnętrze jak i kreacje na nowy sezon odznaczają się matematycznym ładem i staranną kompozycją, z domieszką artystycznych detali.


W jesienno-zimowym sezonie zdecydowaliśmy się na wyjście ze studia i pokazanie kolekcji w innych okolicznościach, zdecydowaliśmy się na oryginalną przestrzeń Teatru Szekspirowskiego. Charakterystyczną cechą sesji są urozmaicone kadry – bliższe i dalsze, przeplatane detalami i portretami Julii. W rezultacie stworzyliśmy bardzo wizerunkową kampanię, która pokazuje naszą kolekcję w inny, zaskakujący sposób” – mówiła Aleksandra Danel, Wiceprezes Zarządu Solar Company S.A.

KAMPANIA SOLAR JESIEŃ ZIMA 2017/2018

Autorem zdjęć jest Bartek Wieczorek, który odpowiada za intrygujący klimat i tajemniczą, intymną atmosferę. Mocnym punktem kampanii jest sama modelka – wyrazista barwa jej włosów i charakterystyczna uroda, a przy tym posągowe i kobiece piękno. To w połączeniu z architekturą teatru i ponadczasowymi krojami ubrań daje efekt szlachetnej całości.

Szykowne, często kontrastowe stylizacje przygotowała Agnieszka Ścibior, makijaż zaproponowała Marianna Yurkiewicz, a Michał Bielecki zajął się fryzurą modelki. Nad całością projektu czuwała agencja kreatywna Futu.

video

GUCCI JESIEŃ ZIMA 2018/19

tagi: Julia Banaś | Solar | kampania | jesień zima 2017/18 |

podobne artykuły