lamode > MODA POLSKA > MARKI > JOANNA HORODYŃSKA TWARZĄ MARKI TERESA KOPIAS
Lamode.info

JOANNA HORODYŃSKA TWARZĄ MARKI TERESA KOPIAS

JOANNA HORODYŃSKA TWARZĄ MARKI TERESA KOPIAS

Dodane przez Karolina K.
14 Październik '11

Teresa Kopias to marka, która na polskim rynku istnieje od 1991 roku. Specjalizując się w tworzeniu mody na tak zwane większe i mniejsze „wyjścia”, w ciągu tych lat zgromadziła całe rzesze wielbicielek mody wieczorowej.

 

Najnowsza, jesienno-zimowa kolekcja to propozycje jedwabi w pastelowych kolorach, długie i krótsze suknie oraz modele wzbogacone wzorem – w tym modnymi w tym sezonie grochami. Istotne, że projektantka nie podąża ślepo za trendami, a jedynie czerpie z nich subtelnie dla realizacji własnych zamierzeń w podkreślaniu kobiecości.

 

„Nie ma lepszego sposobu na poznanie potrzeb i oczekiwań, niż rozmowa i słuchanie tego, co sądzą klientki o naszych propozycjach o tym, czego szukają i co najchętniej kupują. Ponadto w mojej firmie wszystko jest „skrojone na miarę”: począwszy od marzeń o budowaniu własnej pozycji w biznesie modowym na sukcesie i powodzeniu kończąc.” – podkreśla Teresa Kopias.

 

Od kilku sezonów z marką współpracuje związana z polskim światem mody, Joanna Horodyńska. Uznana stylistka, której styl docenialiśmy nie raz, jako synonim elegancji i kobiecości zdaje się idealnie wpisywać w filozofię marki Teresa Kopias.

 

A Wam jak się podoba Joanna w roli modelki prezentującej eleganckie, wieczorowe suknie?

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja