lamode > MODA ZAGRANICZNA > MARKI > JENNIFER LAWRENCE W KAMPANII „BE DIOR” JESIEŃ ZIMA 2014/2015
Lamode.info

JENNIFER LAWRENCE W KAMPANII „BE DIOR” JESIEŃ ZIMA 2014/2015

JENNIFER LAWRENCE W KAMPANII „BE DIOR” JESIEŃ ZIMA 2014/2015

Dodane przez Kinga Nowicka
06 Październik '14

Jesienno- zimowa kampania torebek „Be Dior”, to już czwarta odsłona współpracy francuskiej marki z Jennifer Lawrence. Amerykanka, która nadal ma w Hollywood status jednej z najpopularniejszych i najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia, najwyraźniej świetnie czuje się jako twarz projektów Rafa Simonsa. Na najnowszych zdjęciach, które właśnie trafiły do sieci, pozuje w klasycznych czarnych zestawach, stanowiących idealne tło dla dodatków, zachęcających pięknymi odcieniami pastelowego różu czy błękitu. 

 

Lawrence rozpoczęła współpracę z Dior na początku 2013 roku, co zbiegło się w czasie z wyróżnieniem jej przez Amerykańską Akademię Sztuki i Wiedzy Filmowej. Za rolę w „Poradniku pozytywnego myślenia”, Jennifer otrzymała Oscara dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej, stała się ulubienicą publiczności i krytyków, a sobie otworzyła drzwi do kariery. Niebawem, do kin trafi najnowszy obraz z jej udziałem- „Serena”, w którym ponownie partneruje jej kolega z planu również z poprzednich produkcji (również z „American Hustle”)- Bradley Cooper. 

 

Jak Waszym zdaniem, Jennifer wypadła w roli modelki? Która z dotychczasowych kampanii Dior z udziałem aktorki podoba Wam się najbardziej? 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja