lamode > MODA ZAGRANICZNA > KOLEKCJE > JEAN PAUL GAULTIER DLA LINDEX
Lamode.info

JEAN PAUL GAULTIER DLA LINDEX

JEAN PAUL GAULTIER DLA LINDEX

Dodane przez Redakcja
25 Sierpień '14

Jean Paul Gaultier łączy siły ze szwedzką sieciówką! Francuski projektant stworzył specjalną jesienno-zimową kolekcję 2014 dla marki Lindex. Znajdziemy w niej zarówno linię damską jak i dziecięcą, bieliznę oraz akcesoria.


„Markę Jean Paul Gaultier charakteryzuje silna energia i pewność siebie. Znakomicie łączy się to z naszą wizją i kierunkiem, w jakim chcemy podążać” – powiedziała portalowi Women’s Wear Daily, Nina Starck, główny projektant marki Lindex.


Szwedzka marka nawiązała współpracę z Gaultier z okazji 60-lecia swojego istnienia. 10 procent dochodu od każdej zakupionej rzeczy zostanie dodatkowo przekazane na rzecz organizacji zajmujących się profilaktyką raka piersi, a projekty trafią do sprzedaży w wybranych sklepach oraz na stronę internetową już 8 października.

 

Ceny projektów będą się wahać od 13,4 $ za bransoletkę do 267,85 $ za skórzaną kurtkę.

 

Światło dzienne ujrzały również pierwsze zdjecia, promujące kolekcję JPG dla Lindex. Na fotografiach autorstwa Jasona Kibblera, w towarzystwie francuskiego projektanta pojawiła się modelka Karen Elson. Zajrzyjcie do naszej galerii!

 

 


Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja