lamode > INFO > RYNEK > JASON WU INAUGURUJE NOWĄ MARKĘ
Lamode.info

JASON WU INAUGURUJE NOWĄ MARKĘ

JASON WU INAUGURUJE NOWĄ MARKĘ

Dodane przez Ewelina Jabkiewicz
13 Kwiecień '16

Po dziesięciu latach działalności, Jason Wu stawia kolejny krok i inauguruje nową markę. Jaka będzie oraz kiedy i gdzie będzie dostępna w sprzedaży? Poznajcie szczegóły!

 

Jason Wu z sukcesami prowadzi swoją autorską markę oraz jest dyrektorem kreatywnym Boss. Teraz postanowił pójść jeszcze dalej i zaproponować nowy siostrzany brand jego głównej firmy – Jason Wu Grey, której nazwa pochodzi od ulubionego koloru twórcy. Koncept zrodził się z chęci ubierania swoich przyjaciół, a jednocześnie jest inspirowany ich osobistym stylem. „Stworzyłem tę linię dla kobiet, które poszukują pięknego wykończenia, dobrze rozplanowanej garderoby z dozą fantazji i bezpretensjonalnym szykiem, pasującej do ich codziennego życia” – czytamy w oświadczeniu Wu na Instagramie.

 

Ubrania z metką Jason Wu Grey będą nawiązywać do początków jego pierwszej marki – będą bardziej dziewczęce, casualowe i figlarne. Planowane są cztery kolekcje w roku, jednak tajwańsko-kanadyjski projektant zakłada, że będzie to odzież bez podziału na sezony. Ceny będą wahać się między 250 $ a 1 395 $, a produkty będą dostępne już od 15 czerwca tego roku w Neiman Marcus, Nordstorm, Bergdorf Goodman oraz na stronie marki: greyjasonwu.com.

 

Pierwsze szkice sylwetek zapowiadają się bardzo obiecująco. Czekamy na premierę sprzedażową! Jeżeli interesuje Was twórczość Jasona Wu, zobaczcie jego ostatni pokaz na sezon jesień zima 2016 oraz obejrzyjcie wywiad: 

 

TAGI:     Jason Wu | Jason Wu Grey | newsy
Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja