lamode > MODA ZAGRANICZNA > KOLEKCJE > JARED LETO AMBASADOREM MARKI CARRERA
Lamode.info

JARED LETO AMBASADOREM MARKI CARRERA

JARED LETO AMBASADOREM MARKI CARRERA

Dodane przez Ewelina Jabkiewicz
22 Kwiecień '16

Nowa kolekcja Maverick marki Carrera to hołd złożonym indywidualistom, a jej ambasadorem został Jared Leto. Poznajcie szczegóły!

 

Maverick to w języku angielskim indywidualista, czyli osoba, której dedykowana jest tegoroczna kolekcja firmy Carrera. Trzeba przyznać, że wybór Jareda Leto na przedstawiciela tej szczególnej grupy to strzał w dziesiątkę – amerykański laureat Oscara, muzyk, reżyser i przedsiębiorca to uosobienie prawdziwego indywidualisty.

 

Pierwsza część kampanii autorstwa fotografa Alasdaira McLellana została zrealizowana na ulicach Los Angeles. Na zdjęciach gwiazdor ma na sobie model okularów przeciwsłonecznych Impel (113/S) i okularów korekcyjnych Beam (CA 6660). Oba projekty cechuje wyjątkowa lekkość, która jest gwarancją podwyższonego komfortu noszenia.

 

To jednak nie koniec współpracy Jareda Leto z Carrerą – artysta będzie obecny również w drugiej części kampanii. Kolejna akcja będzie skupiała się na mediach społecznościowych i ludziach, którzy są Indywidualistami na różne sposoby. Ciąg dalszy wkrótce, czekamy na więcej!

 

Zobaczcie film promujący kolekcję z głównym bohaterem kampanii oraz nową kolekcję w galerii!

 

TAGI:     Carrera | Jared Leto
Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja