lamode > GWIAZDY > INSPIRACJA DNIA > INSPIRACJA DNIA – DIANE KEATON
Lamode.info

INSPIRACJA DNIA – DIANE KEATON

INSPIRACJA DNIA – DIANE KEATON

Dodane przez Redakcja
11 Kwiecień '11

Aktorka w kwestiach dotyczących mody najbardziej kojarzona jest z tytułową rolą w filmie Woody'ego Allena – "Annie Hall", za którą nota bene dostała Oscara. Stylem swojej bohaterki, inspirowanym modą męską, zaraziła niejedną kobietę żyjącą na przełomie lat 70-tych i 80-tych. Krawaty oraz eleganckie kamizelki były znakami rozpoznawczymi zarówno Annie Hall, jak i samej Diane Keaton. Jak widać, do dnia dzisiejszego pozostał jej sentyment do niektórych części męskiej garderoby.

 

Niezwykle, naszym zdaniem, inspirującą stylizacją okazał się strój Keaton podczas spaceru w Venice Beach w Kaliforni. Gwiazda ma na sobie kapelusz z wąskim rondem – jedno z jej ulubionych akcesoriów – kolorystycznie dobrany do legginsów w "psi ząb". Spod klasycznego wełnianego płaszcza wyłania się natomiast luźna dzianinowa sukienka z golfem. Całość, choć utrzymana w szarości i czerni jest bardzo daleka od nudy. Nowoczesności oraz niepokornego charakteru niewątpliwie dodają buty typu oxford, bez sznurowadeł.

 

Diane Keaton bezsprzecznie jest przykładem tego, jak niewiele trzeba, aby wyglądać oryginalnie i stylowo. A co Wy myślicie na temat jej stylizacji?

 

tl_files/gwiazdy/inspiracja dnia/INSPIRACJA DNIA – DIANE KEATON/EN_00960103_0002 - Kopia.jpgfot. East News

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja